loader

Canlı Bakışlar: En İyi Renkli Maskara Önerisi

Favoriye Ekle
Canlı Bakışlar: En İyi Renkli Maskara Önerisi

Canlı makyajları çok seviyoruz! Minik dokunuşlarla makyajına daha renkli ve canlı bir görünüm eklemek için ihtiyacın olan tek şey renkli maskara! Mavi, pembe, mor maskaralar kirpiklerini uzatırken aynı zamanda sıra dışı görünmelerini sağlıyor. En güzel renklere ve en iyi formüle sahip renkli maskaralar son zamanlarda radarımıza girdi. En son denediğimiz ve çok memnun kaldığımız renkli maskaraları şimdi seninle paylaşıyoruz! Sen de en iyi renkli maskara önerisi arıyorsan, aşağıdaki tavsiyeler çok işine yarayacak.

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskara

L’Oréal Paris Paradise Renkli Maskara

En sevdiğimiz maskaralardan olan Paradise maskara, renkli maskaraları ile bize adeta mest etti! L'Oréal Paris Paradise Maskara'nın 3 farklı rengi sayesinde göz makyajında daha keyifli ve farklı görünümler ortaya çıkabiliyoruz. Dalgalı, ortadan basık ve ultra konforlu fırçası sayesinde kirpiklerimiz hacimle uzuyor ve istediğimiz renge anında bürünüyor.

Paradise renkli maskara'nın 3 rengi bulunuyor; Mor, kahverengi ve turuncu. Orman meyvesi kokusu olan mor maskara, vanilya kokulu kahverengi maskara ve kayısı kokulu turuncu maskara sana bambaşka bir renkli maskara deneyimi yaşatacak. Hepsi de tıpkı Paradise Maskara gibi kirpiklere nefes kesici bir hacim ve uzunluk veriyor. Dilersen renkli maskaraları renkli göz makyajınla birleştirebilirsin veya yok gibi göz makyajı yaparak bütün ilgiyi kirpiklerinde toplayabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Lash Sensational Kahverengi-Mürdüm Maskara

Maybelline Lash Sensational maskara

Doğal göz makyajı yapmak ve kirpiklerimize naturel ve orjinal bir dokunuş kazandırmak için elimiz hep Maybelline Lash Sensational Kahve-Mürdüm Maskara'ya gidiyor. Kirpikleri tek tek ayıran ve dolgunluk kazandıran Lash Sensational maskara, mürdüm-kahve renk seçeneği sayesinde kirpiklerimize çekici bir görünüm kazandırıyor.

Kirpiklerinin düz ve kısa olmasından şikayetçiysen Lash Sensational Maskara'yı çok seveceksin. Kirpiklere hacim ve yelpaze etkisi veren bu maskara, kahve-mürdüm tonuyla bir anda makyajına farklı bir etki veriyor. Kahve-mürdüm maskarayı sürdükten sonra arkadaşların gözlerini üzerinden alamayacak.

Maybelline New York Snapscara Maskara

Maybelline New York Snapscara Maskara

Lise yıllarından beri takıntılı olduğumuz bir makyaj malzemesi var. Mavi maskara. Modası asla geçmeyen ve gözlere bambaşka bir görünüm kazandıran mavi maskarayı çok seviyoruz. En iyi mavi maskaralardan biri Maybelline New York Snapscara Maskara. Kirpikleri sertleştirmeden renklendiren ve uzatan bu maskarayı ilk kullandığımız günden beri hayranıyız diyebiliriz!

Maybelline New York Snapscara Maskara'nın yenilikçi kıl fırçası sayesinde mavi maskara kirpiklerinde topaklanmıyor, kirpiklerinin tek tek ayrılmasını sağlayarak bakışlarına masmavi bir etki kazandırıyor. Mavi maskarayı bronz tonlarındaki aydınlık göz makyajıyla birleştirmeye ne dersin?

NYX Makeup Professional Worth The Hype Maskara

NYX Makeup Professional Worth The Hype Maskara

Kirpiklerinin cılız hali artık sana 'pes' dedirtiyorsa sana NYX Makeup Professional Worth The Hype Maskara'yı öneririz. Bu maskaranın kirpiklerini 8 kata kadar hacim veren fırçası sayesinde kirpiklerin tanınmayacak kadar uzun ve hacimli görünecek. NYX Makeup Professional Worth The Hype Maskara'nın Brownish Black rengi tam istediğin o sıcak kahverengi kirpik görünümünü sağlıyor. Kirpiklerine doğal bir etki kazandırırken aynı zamanda dipten uza renklenmesine yardımcı oluyor. Kahverengi maskarayı en çok doğal ten makyajı ile birlikte kullanmayı seviyoruz.

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara

ysl renkli maskara

En renkli maskarayı sona sakladık. YSL Beauty Vinyl Couture Maskara'nın siyah dışında 5 farklı renge sahip olduğunu biliyor muydun? Kahve, altın rengi, beyaz, pembe ve glitter siyah renginden oluşan Vinyl Couture Maskara'nın farklı renk seçeneklerine bayılıyoruz! Hem parti makyajında hem de günlük makyajında kullanabileceğin bu renk seçenekleri sayesinde iddialı göz makyajları yapman mümkün!

Sıra dışı göz makyajlarını denemeyi seviyorsan alt kirpik dibine kahve, üst kirpiklerine de altın rengi maskara sürebilirsin! Yaratıcı makyaj tüyoları tamamen senin hayal gücüne kalmış. Güçlü renk pigmentasyonu sayesinde YSL maskarayı tek kat uyguladıktan sonra yoğun görünümler elde edeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön