loader

Canlı bir cilt görünümü için MUTLAKA bilmen gereken 4 adım!

Favoriye Ekle

Bu aralar canlı ve hatta ıslak görünümlü makyajlar, mat ve kuru cilt görünümlerinin pabucunu dama attı. Peki bu gösterişli, aydınlık ve canlı cilt görünümünü nasıl elde edebiliriz?

Çok kolay makyaj tüyoları ile canlı bir cilt görünümü elde etmenin adımlarını anlatmaya geldik!

1. Aydınlık etkili makyaj bazı uygula

maybelline face studio ışıltılı makyaj bazı

Ciltte canlı ve aydınlık bir görünüm elde etmek için, makyaja başlamadan önce ışıltılı bir makyaj bazı uygulamalısın. Cildinin doğal ışıltısını ortaya çıkaran Maybelline Face Studio Aydınlatıcı Makyaj Bazı'nı kullanabilirsin. Su bazlı yapısıyla ciltle çok kolay bütünleşen bu makyaj bazının içerisindeki inci yansımaları, fondötenin altında çok doğal bir aydınlık etkisi veriyor.

2. Aydınlık etkili bir fondöten kullan

maybelline new york affinitone fondöten

Doğal ve aydınlık bir etkisi olan Maybelline Affinitone fondöten, cildinin canlı görünmesi için kullanabileceğin en iyi fondötenlerden. Formülündeki doğal renkli pigmentler ile yüze çok doğal bir görünüm veren bu fondötenin içerisinde bir de E vitamini bulunuyor. Cildi gün boyu nemlendirdiği için de son derece canlı ve aydınlık bir görünüm veriyor. Hem pürüzsüz hem de canlı bir ten makyajı istiyorsan, Affinitone fondöteni mutlaka denemelisin.

3. Yüzünü ısıtarak boyutlandır

maybelline new york city bronzer

Yüzüne canlı ve sağlıklı bir etki vermek için bronzer en yakın arkadaşların olmalı! Ayrıca doğru renkte bir bronzer ile hem yüzünü ısıtabilir hem de kontür yapabilirsin. Maybelline City Bronzer pudrası, turunculuk içermeyen nötr tonlarıyla cilde çok doğal bir sıcaklık verirken aynı zamanda gölgelendiriyor. Böylece bronzer ile hem bronz bir görünüm elde edebilir hem de kontür yapabilirsin.

4. Doğal yanaklar

maybelline cheek heat likit allıklar

Cildinde doğal bir renk istiyorsan, allık adımına ekstra özen göstermelisin. Bizim son zamanlardaki favorimiz, doğal bir etki için likit allıklar. Ciltle çok iyi bir şekilde bütünleştikleri için likit allıklar yanaklara kendiliğinden kızarmış gibi bir etki veriyorlar. Likit allık önerisi istersen, Maybelline Cheek Heat allıkları mutlaka denemelisin. Renkleri çok doğal, ayrıca formülleri o kadar güzel ki, sadece parmakla bile saniyeler içinde eşit bir şekilde dağılıyorlar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler