loader

Cannes 2015: Beyaz Doutzen Kroes vs. Gümüş Karlie Kloss

Favoriye Ekle

Açılışı töreni dün akşam L'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen, tüm gözleri üzerine çevirten etkinlik 68. Cannes Film Festivali, ilk gecesinde birbirinden şık ünlülere ev sahipliği yaptı. 24 Mayıs'a kadar heyecanı katlanarak devam edecek olan etkinlikte; davetliler kırmızı halıda esip geçtiler. Esmer güzeller Doutzen Kroes ve Karlie Kloss ise bu yazımızın odak noktası. Gelin, yarışlarına ortak olalım!

Işıltılı mı, düz renk mi?

Bebek yüzlü model Doutzen Kroes, L'Oréal Paris sponsorluğundaki 68. Cannes Film Festivali'nde en güzel çağında olduğunu gösterir gibi. Törene eşiyle gelen manken ve L'Oréal Paris güzellik elçisi, kuğu gibi görünüyor! Ölçülü dekolte ve yırtmaçlarla bezeli beyaz bir elbise giyerek aynı zamanda fit vücudunu da ortaya çıkarmış. Festivali gençliğinin enerjisi ve uzun bacaklarıyla yerinden oynatan model Karlie Kloss, törende bulunmaktan duyduğu heyecanı her haliyle belli ediyor! Işıltılı kırık beyaz bir elbise seçen Kloss, egzersizlerinin meyvesi kıvamındaki fit vücudunu sofistike bir şekilde sergiliyor.

Nude mu, dumanlı mı?

Karlie Kloss, ışıltılı ve vücudunu saran elbisesini "yok gibi" bir makyajla tamamlamış. Saç ve ten renklerini böylece daha vurgulu hale getiren model, elbisesinin geri planda kalmasını istememişe benziyor. Ayrıca gençliği ve doğal güzelliğinin yeterli olacağından emin olmalı! Diğer bir güzellik kraliçesi Doutzen Kroes ise mavi gözlerini vurgulamak için kahve tonlarında dumanlı bir göz makyajı yapmayı tercih etmiş. Dudak makyajı ise elbette nude renklerde.

Jüri sensin

İkisi de uzun, ikisi de sarışın! L'Oréal Paris'in göz kamaştıran güzellik elçileri arasında bir seçim yapmak çok zor görünüyor. Senin seçimin kim?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön