loader

Cannes güzelliği: Fahriye Evcen'in stiline yakın markaj

Favoriye Ekle
Cannes güzelliği: Fahriye Evcen'in stiline yakın markaj
Cannes güzelliği: Fahriye Evcen'in stiline yakın markaj_1

L'Oréal Paris'in sponsorluğunda gerçekleşen 68. Cannes Film Festivali'nde beşinci güne gelindi. Bugünün farkı ise, L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Fahriye Evcen'in Festival Sarayı'na adım atmış olması! Güzelliğiyle göz dolduran Evcen'in bugünlere nasıl geldiğini ve güzellik sırlarını öğrenmeye ne dersin?

Gururumuz!

Çocukluğundan bu yana kendini yetiştirmeyi sürdüren Evcen, 68. Cannes Film Festivali'nde göz kamaştırdı!

Almanya'dan Cannes'a

Sevilen dizideki rolüyle büyük bir üne kavuşan Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986, Solingen, Almanya doğumlu. Güzel aktris, çocukluğunda Almanya'da ailesiyle zor bir dönemden geçti. Yedi yaşındayken Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını kapalı tutarak yaşamaya çalıştı. Evcen, Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a taşındı.

Stili ve güzellik sırları

Şimdilerde ise L'Oréal Paris sponsorluğundaki Cannes Film Festivali'nde ülkemizi başarıyla temsil eden Fahriye Evcen, kırmızı halıdaki zarif ve çekici stiliyle göz dolduruyor! Klasik bir güzelliğe sahip olan Evcen, beyaz elbisesiyle Cannes kuğuları arasında yer alıyor. Klasik görünümlü beyaz elbisesini kol detayıyla birleştirip yenilikçi bir görünüm elde etmesini kutlamak gerek! Aktris, büyük gözlerini füme dumanlı göz makyajıyla vurgularken, dudaklarında nude bir görünüm tercih etmiş. Efsanevi kahverengi saçlarını ise geride toplayarak güzel yüzünü ve havalı elbisesini ortaya çıkarmış.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön