Cannes 2015: The Brush Contest finalistimiz Cannes'da!

L'Oréal Paris'in düzenledeği ilk online uluslararası yarışmasının finalistleri belli oldu! Peki büyük finale katılmaya hak kazanan başarılı Türk makyaj artistini tanımak ister misin?

Jüri üyelerinin L'Oréal Paris Makyaj Artisti Ali Rıza Özdemir, fotoğraf sanatçısı Lara Sayılgan, Vlogger Sebi Bebi ve oyuncu Tuba Ünsal'dan oluştuğu, L'Oréal Paris'in ilk uluslararası makyaj yarışması The Brush Contest 'in finalisti, büyük final için Cannes'da! Gelecek vadeden Türk makyaj artistimizi yakından tanımak için videomuza göz atmanı öneriyoruz!

The Brush Contest'i hatırlayalım

L'Oréal Paris, düzenledeği ilk online uluslararası yarışma ile makyaja olan tutkusunu kutluyor ve yeni uluslararası makyaj tasarımcısını bulmayı hedefliyor!

Macera, aralarında Fransa, Birleşik Krallık, İspanya, Türkiye, İtalya, İsviçre, Portekiz, Almanya, Çin, Malezya, Tayland, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın bulunduğu on üç ülkeden katılımcıları buluşturuyor.

Finale kalmayı başaran şanslı yetenekler senenin en havalı etkinliğine en ön sıradan katılacak; Paris'teki büyük final ise Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Yıldız yağmuru olacak gecede, yarışma L'Oréal Paris'in göz kamaştıran güzellik elçisi Eva Longoria tarafından sunulacak.