Cannes 2016: Eva Longoria'nın ışıltılı makyajını elde et!

Favoriye Ekle
Cannes 2016: Eva Longoria'nın ışıltılı makyajını elde et!

Ünlü yıldızların büyük çoğunluğunu bir arada gördüğümüz nadir etkinliklerden biri olan Cannes Film Festivali başladı ve her zaman olduğu gibi L'Oréal Paris güzellik elçileri hepimizi büyülüyor! Her biri birbirinden güzel olan ve kırmızı halıda rüzgâr gibi esen ünlülerden biri de Eva Longoria.

Eva Longoria'nın Cannes stili

Eva Longoria'nın beyaz elbisesi, transparan üst kısmı ve balık formdaki alt kısmı ile oldukça farklı bir tarzdaydı.

Eva Longoria'nın ışıltılı makyajı

Tüm dikkati gözlerine çeken parlak makyajı elbisesi ile harika bir uyum içerisindeydi. Eva Longoria'nın bu makyajından ilham almak istersen adımlarımızı takip etmen yeterli!

İlk adım:

Tüm yüzüne ve boynuna L'Oréal Paris True Match gibi sıvı formdaki fondötenini uygula. Böylece cildin kusursuz bir görünüme kavuşacak.

İkinci adım:

Yanaklarına renk katmak için elmacık kemiklerine pembe tonda allık uygula.

Üçüncü adım:

Göz kapaklarına altın tonlarında, ışıltılı bir göz farını uyguladıktan sonra L'Oréal Paris Superstar Eyeliner ile göz pınarlarından başlayıp gözünün dış kısmına doğru uzanan bir eyeliner görünümü oluştur.

Dördüncü adım:

Bakışlarına derinlik katmak için L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet maskarayı alt ve üst kirpiklerine uygula.

Beşinci adım:

Son olarak dudaklarına L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On gibi şeftali tonlarındaki dudak parlatıcısını uygulayarak görünümünü tamamla.

Eva Longoria'nın kırmızı halı makyajını sen de katılacağın davetlerde kullanmaya ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön