0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Cannes'da Pretty Woman rüzgarı: Julia Roberts

Favoriye Ekle
Cannes'da Pretty Woman rüzgarı: Julia Roberts

2016 Cannes Film Festivali her sene olduğu gibi bu sene de ünlü isimlerin muhteşem görüntülerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Birbirinden güzel ünlüler dünyaca ünlü tasarım kıyafetleri ve muhteşem makyaj görüntüleriyle kırmızı halıda boy gösterdi. Şüphesiz en dikkat çekici isimlerin başında popüler filmiyle dünya çapında tanınan aynı zamanda Lancôme Güzellik Elçisi olan Julia Roberts geliyor. Sade siyah elbisesini çıplak ayaklarıyla tamamlayan Julia oldukça farklı ve doğal gözükürken salık bir şekilde omzuna döktüğü saçları ve doğal makyajıyla güzelliği estetikle buluşturuyor.

Ten Makyajı


Yaz aylarına oldukça uyumlu cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran ten ürünleri her kadının ilk tercihi. Julia bu özel geceye hazırlanırken Teint Miracle fondötenle cildinde sanki hiç makyaj yapılmamış etkisi uyandırarak hafif ve kusursuz bir ten görünümü elde etmiş.Aynı zamanda çabasız şık görünümü yanaklarına uyguladığı Blush Subtil allıkla tamamlanıyor. Blush Subtil allık üstün özelliğiyle ikinci ten etkisi yaratan doğal bir görünüm ve uzun süre kalıcı ışıltı sağlayan yaza uyumlu bir allık.

Göz Makyajı


Julia'nın bu özel gece için gözlerinde de en az ten makyajı kadar doğal, doğal olduğu kadar da çarpıcı bakışlar elde etmek istenilmiş. İlk olarak Hpnôse Doll Eyes far paletiyle elde edilmek istenen ışıltılı ve belirgin gözler yaratılıyor. Göz çerçevesini belirlemek için gün boyu kalıcılığını koruyan ve akma yapmayan göz kalemi Crayon Khôl tercih edilmiş.Göz makyajında son aşama ise kirpiklere ekstra hacim veren ve topaklanma yapmayan Lancôme Hypnôse maskara kullanılarak kusursuz bir göz makyajı elde edilmiş.

Dudak Makyajı


Julia'nın dudak makyajında ise tüm makyaj görünümünü tamamlayıcı bir etkiye sahip olacak ürünler kullanılmış. İlk olarak canlı ve parlak bir etki bırakan ve 8 saate kadar nemlendiren Shine Lover tercih edilerek dudaklarda neşeli etkiyi tamamlayacak olan Juicy Shaker dudakların merkezine uygulanmış.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön