loader

Cannes Film Festivali'nin esmer güzeli: Eva Longoria'nın stilleri çarpışıyor

Favoriye Ekle
Cannes Film Festivali'nin esmer güzeli: Eva Longoria'nın stilleri çarpışıyor

L'Oréal Paris'in sponsoru olduğu Cannes Film Festivali tüm hızı ile devam ediyor. Makyaj.com olarak kırmızı halıdan en son güzellik trendlerinden en önce haberdar olmak için ön saflarda yerimizi tuttuk! davetin ikinci gecesinde gerçekleşen partiden Eva Longoria 'nın güzellik stili ise merceğimize takıldı!

Güzellik elçilerimizden Eva Longoria'nın genellikle tercih ettiği koyu kahve gözleri ile uyumlu dumanlı göz makyajı artık onunla özdeşleşti. Eva Longoria kırmızı halıda yoğun bakışlardan vazgeçemiyor.

Yoğun bakışlar

Amerika'nın sevilen oyuncularından Eva Longoria makyaj stilinden ödün vermeyen ünlülerden. Esmer teni, koyu saç ve göz rengi ile tamamladığı makyajının sırrı tamamen gözlerine odaklanmasında.

Makyaj detayları:

Siyah kalem ve eyeliner ile çerçevelenen gözler koyu renk bir farla belirginleştiriliyor. Takma kirpik etkisi yaratmasına yardımcı olmak için yoğun hacim veren bir maskara birkaç kat uygulanarak bakışların vurgulanmasına yardımcı olunuyor. Yoğun bakışlarını dengelemek için sırrı ise dudaklarını geri planda bırakmak.

Tarzları yarışıyor

Güzel yıldız geçtiğimiz sene de, bu sene de aynı davette tamamen aynı makyaj stiline yöneldi. Farklı olansa saçları ve elbisesi oldu. Bu sene derin göğüs dekoltesini açık bıraktığı saçlarıyla tamamlayan Eva, geçtiğimiz sene ise mini tulumunu, yarım topladığı saçları ile vurguladı. Eva'nın yoğun bakışlarını tamamladığı stillerinden hangisi favorin? Oylarını bekliyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön