loader

Cannes Film Festivali özel: Eva Longoria'nın derin bakışları

Favoriye Ekle
Cannes Film Festivali özel: Eva Longoria'nın derin bakışları
Cannes Film Festivali özel: Eva Longoria'nın derin bakışları_1

L'Oréal Paris'in sponsoru olduğu Cannes Film Festivali'ne günler kaldı! Makyaj.com olarak kırmızı halıdan en son güzellik trendlerinden en önce haberdar olmak için nefesimizi tuttuk! Bu sene hangi makyaj stilleri ön plana çıkacak dersin? L'Oréal Paris'in güzellik elçisi Eva Longoria fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor.

Güzellik elçilerimizden Eva Longoria'nın geçtiğimiz senelerde tercih ettiği esmer teni ile uyumlu dumanlı göz makyajı artık onunla özdeşleşti. Eva Longoria kırmızı halıda siyah bakışlardan vazgeçemiyor.

Siyah bakışlar

Amerika'nın çok sevilen oyuncularından Eva Longoria makyaj stilinden ödün vermeyen ünlülerden. Esmer teni, koyu saç ve göz rengi ile tamamladığı makyajının sırrı tamamen gözlerine odaklanmasında.

Makyajını nasıl uyguluyor?

Oldukça pratik! Siyah kalem ve eyeliner ile çerçevelenen gözler mutlaka koyu renk bir farla belirginleştiriliyor. Takma kirpik etkisi yaratmasına yardımcı olmak için yoğun hacim veren bir maskara birkaç kat uygulanarak gözlerinin olabildiğince iri görünmesine yardımcı olunuyor. Genelde açık ve hareketli saç stilleri tercih eden oyuncunun dengeyi koruma yolu ise dudaklarını geri planda bırakmak. Sadece dudak çizgisini doğal tonlarda bir kalem ile belirginleştiriyor ve 'nude' bir ruj sürerek makyajını tamamlıyor. Ünlü yıldız, yüz tipine ve rengine yakışanı çok iyi biliyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön