loader

Cesaret İsteyen Kaş Makyajları

Favoriye Ekle
Cesaret İsteyen Kaş Makyajları

Yeni makyaj trendlerinin ardı arkası kesilmiyor. Yeni sezonun gelmesiyle birlikte yeni makyaj stillerine merhaba dedik. İddialı göz makyajlarıi, kusursuz ten makyajı derken cesaret isteyen kaş modelleriyle karşı karşıya kaldık. Evet, şaşırdın değil mi? Glitter simli, rengarenk boyanmış kaşlar bizi ilk bakışta şaşkına çevirdi. Çılgın makyaj stillerini denemeyi seviyorsan bu kaş makyajını en kısa sürede denemelisin.

Altın kaşlar

null

Altın makyaj trendinin popüler olduğunu biliyorduk ama  bu kadar olacağına inanmamıştık. Göz makyajı, ten makyajı, dudak makyajı derken artık kaşlarda da altın rengi farı kullanıyoruz. Kabul edelim, bu makyajı günlük hayatımıza kolay kolay kullanamayız ama özel geceler için farklı bir alternatif olabilir. 

Altın ışıltılı kaş makyajı yaparken göz farını kullanabilirsin. Altın glitter farını kaşlarına sür, daha sonra şeffaf kaş maskarasıyla kaşlarını yukarı doğru sabitle. Yaza güle güle partilerinde bu makyajı yapmaya ne dersin?

Ürün önerisi: Urban Decay Moondust Eyeshadow

Renkli kaşlar

null

Renkli göz makyajından sonra sıra geldi renkli kaş makyajına... Kaşlarını pembe, mavi, mor gibi farklı renklere boyamak için göz farından yardım alabilirsin. Renkli kaş makyajı için krem yerine toz yapıdaki göz farlarını kullanmanı öneriyoruz. 

Ürün önerisi: L'Oréal Paris Color Riche Mono 405 The Big Blue

Renkli kaş makyajı yaptığın günlerde gözlerinde de çılgın makyaj stilleri denemelisin. Glitter göz makyajı veya pastel tonlarda renkli göz makyajı harika görünecektir. Eğer daha ileri gitmeye cesaretin varsa, göz makyajına pulları ve simleri dahil edebilirsin.

Rocker kaş makyajı

null

Renkli makyajlar yerine daha klasik ve rocker makyaj stili seviyorsan bu makyaj modeli tam sana göre! Kaşlarının aralarına siyah eyelinerın ile kısa çizgiler çizerek rock star gibi görünebilirsin. Göz makyajı yapmak yerine daha çılgın ve farklı makyaj stilleri arıyorsan siyah kaş makyajına bayılacaksın.

Ürün önerisi: Lancôme Grandiôse Liner
 

Bu makyaj stilini rock konserine giderken veya kostum partilerinde tercih edebilirsin. Kaşlarının gece boyu ilgi odağı olmasını istiyorsan siyah çizgileri eksik etmemelisin.

Glitter kaşlar

null

Yeni makyaj stillerine artık şaşırmadığımızı söylemiştik fakat glitter kaş trendi bizi biraz zorladığını itiraf edebiliriz. Glitter kaşlar 2017 yılının en iddialı makyaj trendleri arasında yerini aldı. Gümüş, altın, bronz ışıltılı kaş trendi, neredeyse göz makyajının pabucunu dama attıracak gibi görünüyor. Sen de çılgın makyaj stillerini denemeyi seviyorsan glitter kaş stilini en yakın zamanda uygulamalısın. 

Ürün önerisi: NYX Professional Make Up Face&Body Glitter

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön