loader

Cilde Bakım Yapan Makyaj Mazlemelerini Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Hem cildimizin harika görünmesini sağlayan, hem de aynı zamanda cilde bakım yapan makyaj malzemelerini birlikte deniyoruz!

Cilde bakım yapan makyaj malzemeleri, son zamanların yükselen makyaj trendlerinden biri. Ciltteki kusurları gizlerken aynı zamanda bakım yapan fondötenler, dudakları nemlendiren ve dolgunlaştıran rujlar, doğal içeriklerle cilde nem bakımı yapan renkli nemlendiriciler ve aydınlatıcılar artık makyaj çantalarımızın değişmez üyeleri. Eğer sen de cildine bakım yapan makyaj malzemelerini kullanmak istiyorsan, senin için harika bir rehber hazırladık.

Cilde bakım yapan fondöten

cilde bakım yapan fondöten l'oréal paris true match fondöten

Bir fondöten düşün ki, hem cildindeki kusurları ve renk eşitsizliklerini gideriyor, hem de düzenli kullanımda özel formülü sayesinde cildine bakım yaparak pürüzsüz görünmesini sağlıyor. L’Oréal Paris True Match fondöten, %80 nemlendirici kremlerden oluşan formülündeki hyaluronik asit, E vitamini ve antioksidanlar ile cilde nem veriyor, cildin 2 haftada daha pürüzsüz, ışıltılı ve canlı görünmesini sağlıyor. Üstelik temizlesen bile bakım etkisi devam ediyor.

Cilt tonunda hyaluronik asit serumu

Cilt tonunda hyaluronik asit serumu

Cilt bakımında hyaluronik asit serumları son zamanlarda çok popüler. Peki kullandığın yüz serumunun cildinle aynı renkte olmasına, cildine bakım yaparken aynı zamanda da fondöten etkisi göstermesine ne dersin?

L'Oréal Paris True Match serum fondöten, %1 saf hyaluronik asit içeren formülüyle, cildin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlarken, renk tonunu ve kusurlarını eşitliyor, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor. İçerisindeki ışığı yansıtan pigmentler sayesinde cilde parlak, ışıltılı, canlı ve sağlıklı bir etki verirken gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Hassas ciltlerin kullanımına uygun bu serum fondöten, son zamanlarda cildimizin mükmmel görünmesini sağlayan başlıca ten ürünlerinden biri.

True Match serum fondöteni daha yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin!

Kirpikleri besleyen maskara

kirpikleri besleyen maskara

Tüm zamanların en sevdiğimiz maskaralarından biri olan L'Oréal Paris Paradise Maskara, kirpikleri yoğun hacim verirken, yenilenen formülüyle kirpikleri besliyor. Kurumaya dayanıklı yeni formülünde, aynı zamanda hint yağı ve jojoba yağı da bulunuyor. Yumuşacık bir uygulama sağlarken, kirpiklere bakım da yapmış oluyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Cilde bakım yapan makyaj bazları

Cilde bakım yapan makyaj bazları

Cildi makyaja hazırlayıp fondötenin kalıcılığını artırırken, aynı zamanda cilde bakım yapan makyaj bazları, son zamanların en yenilikçi ürünlerinden. L'Oréal Paris Prime Lab Pore Minimizer Gözenek Küçültücü Makyaj Bazı, %1 AHA + BHA + LHA içeren formülü ile cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor, gözenek görünümünü anında gizliyor. Cildin daha sağlıklı ve yatışmış görünmesini sağladığı için de en kullanışlı makyaj bazları arasına giriyor.

L'Oréal Paris Prime Lab Matte Setter Matlaştırıcı Makyaj Bazı ise %1 salisilik asit ve LHA içeren formülüyle cildi anında matlaştırıyor, fondötenin kalıcılığını artırıyor. Cildin dengelenmiş görünmesini sağlarken, aynı zamanda da parlak görünümü azaltarak gün boyu kalıcı bir etki veriyor.

Dudakları nemlendiren ve dolgunlaştıran rujlar

Dudakları nemlendiren ve dolgunlaştıran rujlar

Son zamanlarda dudak dolgusunun ne kadar trend olduğunu biliyorsun. Peki gerçekten bunun için bıçak altına yatmaya gerek var mı? Hele ki dudağa bakım yapan ve daha dolgun görünmelerini sağlayan rujlar varken. L’Oréal Paris’in Plump & Shine rujları, %40 değerli yağlar içeren besleyici formülleri ile dudaklara bakım yaparken, mentol özü ile dudakları dolgunlaştırıyor.

Nemlendirme etkili farlar!

Nemlendirme etkili farlar!

Bir göz farının nemlendirme etkisinin de olacağını hiç düşünmüş müydün? L’Oréal Paris’in Color Queen farları, formüllerindeki %30 değerli yağlar sayesinde hem göze çok kolay uygulanıyorlar, hem de nemlendirici etkiye sahipler. Eğer göz çevreni nemlendirme alışkanlığın yoksa, en azından yaptığın göz makyajının cildine iyi bakmasını sağlayabilirsin!

Cildi dengeleyen ve ışıltı veren renkli nemlendirici

Cildi dengeleyen ve ışıltı veren renkli nemlendirici

Sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt görünümü için, ışıltı veren renkli nemlendiricileri tercih edebilirsin. Hele ki bu renkli nemlendirici cilde bakım da yapıyorsa şahane! L’Oréal Paris’in Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendiricisi, cilde içten gelen bir ışıltı verirken, aynı zamanda formülündeki karpuz özleri ile cildi dengeliyor ve yatıştırıyor. Sonuç olarak uzun süre nemli, beslenmiş, sağlıkla parlayan, ışıl ışıl bir cilt görünümü! Buna hiçbirimiz karşı koyamayız!

Cilde bakım yapan allık

Cilde bakım yapan allık

Cildinin hem sağlıklı görünmesini sağlayan hem de gerçekten de bakım yapan bir allık var ki, hepimizin makyaj çantalarının değişmez üyesi! L’Oréal Paris Melon Dollar Baby allık, karpuz özleri içeren formülü ile cilde bakım yapma özelliğine sahip. Üstelik yanaklara veridiği o pembe tonu çok doğal ve sağlıklı görünmemize yardımcı oluyor, en yorgun günlerimizde bile! Mis gibi karpuz kokusu da hem iştah kabartıyor hem de enerji veriyor.

Cilde bakım yapan likit aydınlatıcı

Cilde bakım yapan likit aydınlatıcı

Cildin sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesini sağlayan likit aydınlatıcıların bir de yetmezmiş gibi üzerine cilde bakım yapanını bulduk! L’Oréal Paris Glow Mon Amour Melon Dollar Baby likit aydınlatıcı, hindistan cevizi yağı ve karpuz özleri içeren formülü ile yüze ışıltı verirken aynı zamanda bakım da yapıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler