loader

Cildine doğal bir dokunuş: Kiehl's'dan derinlemesine arındıran çiçek gücü

Favoriye Ekle

Cilt temizliği her güzellik rutininin en önemli adımıdır. Cildinin makyaj kalıntılarından, kirden ve yağdan arınması için derinlemesine temizlik şart! Bu nedenle, hem yüz temizleyici, hem de tonik temizleyici kullanarak cildini temizlemen gerekir. Tabii ki bunu yaparken de, cildini tahriş etmeyen, nazik şekilde temizleyen ürünleri kullanmalısın.

Kadife çiçeği özlü köpüren temizleyici

Kadife çiçeği özlü köpüren temizleyici

İşte tam bu noktada da, 160 yıl önce, özgün bir eczane olarak New York'da kurulan Kiehl's markası devreye girdi! Botanik içerik denilince akla gelen ilk markalardan Kiehl's, cildimizin doğal içeriklerle, nazikçe temizlenme ihtiyacını karşılayacak en eski ikonik formüllerinden biri olan Calendula Herbal Extract Toner'dan ilham aldı ve Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash 'u formüle etti.

İçeriğindeki kadife çiçeklerinin gücüyle cildi etkili ve nazik bir şekilde arındıran, parabensiz temizleyici yoğun köpük formüllü Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash, sağlıklı cilt bariyerini koruyarak cildi nazik fakat etkili bir şekilde temizler ve cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

Nasıl kullanırım?

Nasıl kullanırım?

Küçük bir miktar temizleyiciyi, parmak uçlarına alıp yukarı ve dairesel hareketlerle nemli yüzüne uygulayıp suyla durulayabilirsin.

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik

Kadife çiçeği özlü alkolsüz tonik

Önceden de bahsettiğimiz gibi, Kiehl'sin en eski formüllerinden biri olan Calendula Herbal Extract Toniği nazikçe cildin doğal yağlarını dengeler ve ciltteki tüm kiri, toksin maddeleri ve temizleyici kalıntılarını arındırır. Bu ikonik toniğin en önemli özelliği, kadife çiçeğinin yapraklarının her şişenin içine tek tek elle yerleştirilmesidir. Alkol içermeyen bu etkili tonik normalden yağlıya dönük ve yağlı ciltler için ideal!

Nasıl kullanırım?

Nasıl kullanırım?

Pamuğa döktükten sonra cilde istediğin sıklıkta uygulayabilirsin, tabii ki göz çevresine getirmemeye dikkat ederek.

Günümüzde herkesin önem verdiği doğal içeriklerle, cildinin her zaman olduğundan daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlamaya ne dersin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler