loader

Cildine güneş öpücüğünü kondur!

Favoriye Ekle
Cildine güneş öpücüğünü kondur!

YSL Beauté, bronz görünümün klasik kodlarına yepyeni bir dokunuş katmayı hedefliyor. Güneşin göz alıcı ışıltısı, pürüzsüzleştirici etki ile birleşerek ten makyajını bir adım öteye taşıyor. Les Sahariennes, benzersiz balm yapıdaki pudra dokusu ile cilde ışıltı ve pürüzsüzlük vadediyor. Kusursuz bir cilt görünümü elde ederken, canlı bir güneş ışıltısını tenine taşımayı kim istemezki?

Neden Les Sahariennes?

Cilt fototiplerinden esinlenilerek yaratılan Les Sahariennes, formülündeki inci özleri ve diğer pigmentler sayesinde cildinde kusursuz bir uyum yakalayarak, bronz görünümü en doğal şekilde açığa çıkarıyor. Konsantre yapıdaki benzersiz ve hafif balm-pudra dokusu, cilde uygulanması ile birlikte balmdan pudraya dönüşüyor. Formül içerisindeki yağlar ciltte anında buharlaşarak cilt yüzeyinde bronz ve mat bitiriş sağlıyor. Ciltteki renk bütünlüğü eşitlenirken gözenekler gözle görülür derecede küçülüyor.

Doğal dokunuşlar...

Donuk veya doğal olmayan turuncu görünümler tarih olurken, Les Sahariennes beş farklı tonu ile tüm cilt tiplerine uyum sağlayarak, güneşten ilham alan doğal bronz görünümü cilde taşıyor. Les Sahariennes'in aplikatörünün fırça tarafı yüz hatlarını belirginleştirip yüze derinlik kazandırırken; sünger tarafı doğal bronz görünümün homojen bir şekilde yüze uygulanmasını sağlıyor.

Bu pratik fondötenle kusursuz bir cilt ve bronz görünüm tüm yıl boyunca yanımızda!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön