loader

Cilt bakım sırları: Fondötensiz bile kusursuz görünüm

Favoriye Ekle
Cilt bakım sırları: Fondötensiz bile kusursuz görünüm_1

Genç, canlı ve sağlıklı bir cildin ünlüler için genetik olduğu yanılgısına kapılsak da, bu pek de doğru değil. Cildin nemini her zaman koruyabilmek ve yaz-kış fark etmeksizin kusursuz bir cilde sahip olmak için yapman gereken tek şey doğru bir bakım ritüeli. Önerilerimize kulak ver ve

kusursuz teninin

keyfini çıkarmaya başla!

Nem konusu

Şu konuda anlaşalım, içeriden iyi beslenmeden ve beslenme ritüelini dışarıdan desteklemeden sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkün değil. Bu da yeterli miktarda su içmek ve cildinle uyumlu nemlendirici ürünlerle bakım yapman gerektiği anlamına geliyor. Kuru cildin donuk ve sağlıksız göründüğünü, güzel bir cildin anahtarının nemlendirmek olduğunu aklından çıkarmamalısın!

Kusursuz baz

Pürüzsüz bir makyajın temeli pürüzsüz bir baz. Nemlendiriciden önce cildine primer uygulamayı dene. Daha sonra cildine hafif bir parlaklık vermesi için BB kremini fırça veya sünger yardımıyla cildine uyguladığında makyaja hazırsın.

Aydınlatıcı dokunuşlar

Etkileyici bir ışıltı için, yüzünün en çok ışık alanbölümlerine, yani T bölgene ve elmacık kemiklerine aydınlatıcı uygulamak iyi bir fikir olacak.

Sağlıklı ışıltı

Sağlıklı ışıltı, uygun renklerde bir allık olmadan tamamlanmaz. Gül tonlarındaki allığını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak kusursuz ten makyajını tamamla.

Öneri: Makyajını kalın kaş görünümün ve gül kurusu tonlardaki rujunla tamamlayarak sofistika bir makyaj stili yakalamayı deneyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/