loader

Cilt bakımı 101: Cildinin sağlıklı ışıltısını Luma Grothe gibi öne çıkar!

Favoriye Ekle

Eğer Luma Grothe'un güzelliğini anlatmak için tek bir kelime kullansak, ışıltılıyı seçerdik! L'Oréal Paris'in güzel elçisi son zamanlarda katıldığı bir davette minimal makyajı ile yine doğal ışıltısını ön plana çıkardı.

Luma'nın ışıltısını cildine taşımak için rehberimizi takip et!

Başlamadan önce...

Cilt bakımı rutinine geçmeden önce cilt görünümü desteklemek için yapman gereken 3 temel şey var: dengeli beslenmek, daha fazla su içmek ve yeterince uyumak.Sağlıklı ışıltı içeriden başlar ne de olsa! Bu nedenle beslenmene, nem desteğine ve güzellik uykuna önem ver.

Uyanma zamanı!

Sabah oldu ve uyandın. Sıra tenini geceden kalma yüz yağlarından arındırmakta. Temizleme suyunu pamuğun yardımıyla yüzüne uygula.

Temizle ve arındır

Nemli cildine, cilt tipinle uyumlu temizleyicini uygula. Peeling etkili bir temizleyici kullanarak bir taşla iki kuş vurabilirsin! Peeling yüzündeki kan dolaşımını hızlandırarak tenine ışıltı katmana yardımcı olacak.

Tonikle ve nemlendir

Sıradaki adım:Toniğini yüzüne ve boynuna uygula. Nemlendirme öncesi tonik uygulamak gözeneklerinin sıkılaşmasına yardımcı olacak ve cildini bir sonraki adıma hazırlayacak. Ardından cildine cilt tipinle uyumlu nemlendiricini uygula.

Aydınlat ve tamamla

Yüzüne fondöten yerine BB krem uygulayarak son adıma geç. Böylece cildine nem desteği sağlarken aynı zamanda kusurları maskeleyeceksin. Ardından aydınlatıcı dokunuşları ile cildini aydınlatarak cilt bakım rutinini tamamla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön