loader

Cilt Bakımı Rehberi: En İyi Serumlar

Favoriye Ekle

Cildinin günden güne daha sağlıklı ve nemli olması için, en iyi serum önerilerimizi seninle paylaşıyoruz!

Cilt bakımında serumların önemi gerçekten de sandığından büyük. Cildin en alt katmanlarına kadar inebilen ve üzerine uygulanan nemlendiriclerin performansını artıran serumları, cilt bakım rutinine acilen dahil etmelisin! İşte bu yazımızda, cildinin ihtiyacına göre en iyi serumları bir araya getirdik.

Editörün Önerisi: Cilt bakımında ürünleri hangi sırayla kullanman gerektiğini biliyor musun? Kullandığın ürünlerden en yüksek performansı almak ve cilt bakım rutinini yenilemek için makalemize göz atmayı unutma!

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ

Adı üstünde gerçek bir mucize gibi, hem cilt bakımında hem makyaj adımlarında elimizden düşüremediğimiz L’Oréal Paris Mucizevi Yağ, cildi besliyor, nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor, ışıltı veriyor ve rahatlatıyor. Anti-oksidan özellikli 8 temel yağı içeren bu harika yağın sadece birkaç damlası bile cildi değiştiriyor. Düzenli kullanıldığında çok daha sağlıklı, ışıldayan, nemlenmiş ve pürüzsüz bir görünüm veriyor. Yağ gibi bir his bırakamayıp cilt tarafından hızla emildiği için makyaj öncesinde baz olarak bile kullanılabiliyor. Kısacası cilt üzerinde mucize gibi bir etkisi olan bu cilt bakım yağını, bakım rutinine bir an önce dahil etmelisin, zamanla sen de bizim gibi bu Mucizevi Yağ’ı makyajında da kullanmaya başlayacak, her rutinine dahil etmenin değişik bir yolunu bulacaksın! Bizim Mucizevi Yağ'ı nasıl kullandığımızı öğrenmek için bu makalemize göz atabilirsin.

Lancôme Advanced Genifique Serum

Lancôme Advanced Genifique Serum

Eğer cilt bakımında yaşlanma karşıtı serumlara yer vermek istiyorsan, daha ilk denemede memnun kalacağına emin olduğumuz bir serum önerimiz var: Lancôme Advanced Genifique serum. Hızla etki eden, ince çizgi ve kırışıklıkları hedefleyen, aynı zamanda da cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkaran bu serum, en iyi serumlar listesinin başında yer alıyor. Düzenli olarak kullanıldığında, 7 gün sonunda çok daha yumuşak, sağlıkla ışıldayan, daha güçlü ve sıkılaşmış bir cilt elde edeceksin.

YSL Beauty Or Rouge Onarıcı Serum

YSL Beauty Or Rouge Onarıcı Serum

Gelelim kendini şımartma adımına! Cildinin yıprandığını düşünüyor ve onarma ihtiyacı hissediyorsan, yapabileceğin en iyi şeylerden biri YSL Beauty’nin Or Rouge onarıcı serumunu kullanmak olacak. Atlas Dağları’nda yetişen değerli safranın iyileştirici etkisi ile cildindeki tüm yıpranmış noktalara yoğunlaşan bu serum, cildin en derinlerine kadar ulaşabiliyor. Yaşlanmanın tipik 11 belirtisi ile savaşan Or Rouge, ince çizgi ve kırşıklıkları gidermede gerçekten çok başarılı. Elastikiyet kaybı, nemsizlik, matlık, cilt tonu eşitsizliği, genişlemiş gözenekler, kızarıklık gibi yaşlanma belirtilerine müdahale eden bu serum, cildine yapabileceğin en büyük iyiliklerden biri!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler