0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Cilt bakımında saf kömürün etkisini denedik!

Favoriye Ekle

Cildinin her daim ışıldaması ve sağlıklı görünmesi için ihtiyacı olan en önemli şeylerden biri: Nem. Nemsiz kalan cilt zamanla solgun görünür ve cildindeki kırışıklıklar gün yüzüne çıkar. Cildine iyi bakarak daha canlı ve dinamik görünümün kapısını aralayabilirsin. Peki cildine nasıl iyi bakabilirsin?

Cilt bakımının en önemli kilit noktalarından biri yoğun nem takviyesi sağlayan maskeler oluyor. Cilde ihtiyacı olan nemi takviye eden ve ışıl ışıl, sanki içten gelen bir parlama sağlayan cilt maskelerini biz çok seviyoruz! Cilt maskesi seçerken hem cildimize ihtiyacı olan nemi sağlasın hem de maskeyi çıkardığımızda parlama yapmasın istiyoruz. Garnier'in en yeni yüz maskelerinden olan Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'nin ününü arkadaşlarımızdan duyduk ve hemen denedik. Son zamanlarda herkesin favorisi haline gelen siyah kağıt maskelerle ilgili makyaj.com'un yorumunu merak ediyorsan yazının devamına bekleniyorsun.  

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi - Gözenek Sıkılaştırıcı

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi- Gözenek Sıkılaştırıcı

Öncelikle cilt maskelerinin öneminden biraz bahsedelim. Bütün cilt tiplerinin aslında neme ihtiyacı vardır, özellikle kuru ve normal ciltler, nemsiz kaldığında solgun ve renksiz görünebilirler. Bunun önüne geçmenin, cilde sağlıklı ışıltı katmanın en etkili yollarından biri cilt maskeleri oluyor. Cilt maskeleri, cilde nem kazandırır, sağlıklı bir görünüm katar ve yüzüne doğal bir güzellik dokunuşu ekler.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi, bugüne kadar denediğim en yoğun nem veren cilt maskelerinden biri! İçindeki kömürün etkisiyle cildi arındırıyor ve Hyalüronik asit sayesinde cilde bir haftalık nem takviyesi sağlıyor. Asitlerin cilt bakımındaki önemini biliyorsun değil mi? Yani bir maske, cildinin bir haftalık nem ihtiyacını karşılıyor diyebiliriz. 

Eğer cildinin nem dengesini sağlamak hem de gözeneklerini küçültmek istersen Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi - Gözenek Sıkılaştırıcı etkili olanı mutlaka denemelisin. Bu maskenin içeriğindeki siyah yosun sayesinde gözeneklerin sıkılaşarak cildin bir anda pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Gözeneklerine dolan makyaj, ter ve kir gibi etkenler gözeneklerinin gelişmesine neden olur. Bu nedenle haftada bir kere gözenek sıkılaştırıcı maske yaparak cildine bakabilir, sıkı ve gözeneksiz bir görünüm elde edebilirsin. Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'ni denedikten sonra arkadaşların yüzündeki sıkılaşmayı ve canlılığı ilk bakışta fark edecektir. 

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi - Matlaştırıcı

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Matlaştırıcı

Kim demiş yağlı ciltlerin cilt maskesine ihtiyacı olmaz diye? Yağlı ciltlerin en çok şikayet ettiği yağlı görünümden siyah kağıt yüz maskesiyle kurtulabilirsin. Cildinin matlaşmasına yardımcı olan aynı zamanda siyah kömürün etkisiyle siyah noktalarını ve gözeneklerini temizleyen Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'ni en kısa sürede deneyerek mat ve sağlıklı görünen cildine merhaba diyebilirsin. 

Garnier Saf Kömür Matlaştırıcı Siyah Kağıt Yüz Maskesi'nin içeriğindeki siyah çay özleri sayesinde maskeyi yaptıktan sonra cildinin daha mat olduğunu gözlemleyeceksin. Fakat bu matlık düşündüğün gibi donuk ve kuru bir matlık değil, tam tersine berrak ve sağlıklı görünümden oluşuyor. Sadece bir maske bir haftalık nemlendirici serum konsantresi barındırıyor. Yani pazar cilt bakım rutinine siyah kağıt maskeyi ekleyerek bir haftalık güzelliğini garanti altına alabilirsin! Bu bir hafta boyunca makyajının parlamasının azaldığını görecek, cildinin daha pürüzsüz olduğunu hissedeceksin. 

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi nasıl kullanılır?

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi nasıl kullanılır?

Cilt bakım rutinin en kolay ve pratik uygulanan cilt maskesiyle seni tanıştırıyoruz. Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'ni kullanmak gerçekten çok kolay! Daha önce tecrübe ettiğin yüzünde siyah iz bırakan maskelere artık güle güle diyebilirsin. 

  • Öncelikle makyajını çıkar, cildinin temiz olduğuna emin ol.
  • Yüzüne Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeyi yerleştir ve 15 dakika boyunca bekle. Cildinde rahatsız bir his bırakmayan Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'nin kurumasını beklerken manikür veya pedikür işlerini halledebilirsin. 
  • Sürenin sonunda maskeyi kaldır ve yüzünden kalan ürünü masaj yaparak cildine iyice yedir. Eğer bunun için vaktin yoksa pamuk yardımıyla kalan ürünü yüzünden temizleyebilirsin. 

Arkadaşlarınla yapacağın pijama partilerinde veya pazar bakım rutinlerinde Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'ni kullanarak keyifli ve verimli zaman geçirebilirsin. İlk denemeden itibaren gözle görülür sonuç yaratan ve daha sağlıklı görünmemize yardımcı olan bu maskeyi biz çok sevdik! Şimdi Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi'ni deneme sırası sende! 

Editörün Önerisi: Eğer cilt bakımına ekstra özen göstermeyi ve maske uygulamayı seviyorsan, L'Oréal Paris'in Saf Kil Detoks maskelerini denemeni de öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/