loader

Cilt Dolgunlaştıran Makyaj Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Favoriye Ekle

Cildin daha dolgun, aydınlık ve canlı görünmesini sağlayacak makyaj tüyolarını bir araya getirdik!

Son dönemde hem cilt bakımında hem de makyajda cildin daha dolgun, aydınlık ve canlı görünmesini sağlamak yükselen bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Sağlıkla parlayan, dolgun ve ışıl ışıl bir cilt için kullandığımız cilt bakımı ve makyaj malzemelerinde bu özellikleri arıyoruz.

Bu yazımızda, cildinin daha dolgun görünmesini sağlayacak makyaj tüyolarını ve makyaj malzemesi önerilerimizi bir araya getirdik!

1. Cilt dolgunlaştıran makyaj bazı

1. Cilt dolgunlaştıran makyaj bazı

Makyajın ilk adımı en önemlisi: Makyaj bazı! Makyaj bazı uygulamakla hem cildine bakım yaparak makyaja hazırlayabilir hem de ten ürünlerinin çok daha kalıcı olmasını sağlayabilirsin. Cilde dolgun görünüm veren makyaj bazları kullanarak çok daha yenilenmiş, aydınlık, sağlıklı ve dolgun bir cilt görünümü elde edebilirsin.

NYX Professional Makeup Plump Right Back Makyaj Bazı

NYX Professional Makeup Plump Right Back Makyaj Bazı, son zamanlarda kullanmayı en sevdiğimiz makyaj bazlarından biri. Tiktok’ta viral olan bu makyaj bazı, 5 elektrolit içeren formülü ile cilt dolgunlaştırma özelliğine sahip. Hyaluronik asit, E vitamini, Pro Vitamin B5, magnezyum ve potasyum elektrolitleri içeren formülü ile hem bir cilt bakım serumu hem de makyaj bazı görevi görüyor. Uygular uygulamaz cildin anında daha nemli, dolgun, tazelenmiş ve aydınlık görünmesini sağlıyor.

NYX Professional Makeup Plump Right Back Makyaj Bazı aynı zamanda yağsız bir formüle sahip ve makyajın kalıcılığını da artırıyor. Cilt gün boyu dolgun ve canlı görünüyor.

2. Aydınlık bitişli fondöten

2. Aydınlık bitişli fondöten

Cildin sağlıklı ışıltısını ön plana çıkaran bir fondöten kullanarak cildinin çok daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. Biz aydınlık ve ışıltılı ten makyajında en çok NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten’i kullanmayı seviyoruz.

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

E vitamini ve jojoba özleri içeren formülü ile cilde çok doğal aydınlık ve ışıltılı bir bitiş veren bu fondöten, geniş renk seçeneğine sahip ve 12 saate kadar da kalıcı. Ciltteki renk eşitsizliklerini ve izleri çok iyi bir şekilde gizliyor ve bunu yaparken de doğallıktan hiç ödün vermiyor. Eğer ıslak bitişli bir fondöten arıyorsan, Born To Glow Fondöten’i mutlaka denemelisin.

3. Cilt dolgunlaştıran makyaj sabitleme spreyi

3. Cilt dolgunlaştıran makyaj sabitleme spreyi

Makyaj sabitleme spreyi, makyajın son adımı için son derece önemli. Hem makyajı sabitlemek hem de ten makyajının bitişini sağlamak için mutlaka makyaj sabitleme spreyi uygulamalısın.

Cildimizin daha dolgun, canlı ve enerjik görünmesi için bizim son dönemdeki favori makyaj sabitleme spreyimiz NYX Professional Makeup Plump Finish Makyaj Sabitleme Spreyi. Çinko, magnezyum, biotin, aloe ve sitrik asit gibi 5 elektrolit içeren formülü ile cilde dolgun görünüm veren bu makyaj spreyi, cildin tazelenmiş ve canlı görünmesini sağlıyor. En sevdiğimiz diğer bir özelliği ise makyajın bulaşmasını ve dağılmasını azaltması. Bu makyaj sabitleme spreyi ile hem dolgun ve canlı hem de kalıcı bir makyaj elde edebiliyoruz.

4. Dolgun ve nemli dudaklar

4. Dolgun ve nemli dudaklar

Cildi dolgun gösteren makyaj dendiğinde, parlak dudak makyajı da olmazsa olmazlardan. Son dönem lip glossların yükselen trendi sayesinde istediğimiz görünümü elde etmemiz son derece kolay.

Dolgun ve aynı zamanda nemli dudaklar için NYX Professional Makeup This is Juice Lip Gloss’lar favorilerimizden. Dolgunlaştırıcı serideki diğer ürünler gibi bu dudak parlatıcıları da elektrolitler içeren bir formüle sahip.

NYX Professional Makeup This is Juice Lip Gloss

This is Juice Lip Gloss’ların içerisinde dudağa bakım yapan ve nemlendiren özel yağlar bulunuyor. Avokado, üzüm çekirdeği, jojoba ve rosa canina yağları dudakların nemli kalmasını sağlıyor. Magnezyum, çinko, manganez ve sodyum gibi elektrolitler de dudakların daha dolgun görünmesini sağlıyor. Ayrıca bu lip glosslar 8 farklı renkte ve 8 farklı aromaya sahip. Dudaklarda yapışkan bir his bırakmadıkları gibi harika bir nem kaynağı da sağlıyorlar. Bu yılın en popüler lip glossları bizim için NYX Professional Makeup This is Juice serisini mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler