loader

Cilt ve Makyaj Temizlemede Yenilik: Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

Favoriye Ekle
Cilt ve Makyaj Temizlemede Yenilik: Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Günlük Cilt & Makyaj Temizleme Ailesinin en yeni ve şimdiden en prenses üyesi temizleme kremi ile tanışmaya hazır mısın? Biz ilk kez böyle krem bir temizleme ürünü ile tanıştığımız için son derece heyecanlıyız!

Yıllar yılı annenin “Kızım yüzünü temizledikten sonra gül suyu sür, bak çok iyi gelecek.” sözleri şimdi tekrar gündemimizde ve bu sefer yeni başrol oyuncumuz L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi! Eğer aynı anda hem cildini ve makyajını temizleyebileceğin, hem de cildini besleyip kuruluğa karşı koruyabileceğin bir ürün arıyorsan, doğru yerdesin!

Korkma, anneler ben demiştim demeyi de, çocuklarının cildini pırıl pırıl, sağlıklı görmeyi de aslında çok seviyor. İşte bu seri tam da bunu vaat ediyor ve yeni üyesiyle gözlerimizden kalp çıkmasına sebep oluyor. Bizim de bayılarak kullandığımız Değerli Çiçekler Ailesinin yeni üyesi, içerisinde bulunan gül özüyle fazlasıyla nostaljik.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

Makyajını temizledikten sonra cildini nemlendirmen gerektiğini biliyorsundur. Peki ya temizlerken nemlendirebileceğini ve besleyebileceğini söylesek ne düşünürdün? Biz ilk duyduğumuzda şöyle düşündük: “İşte bu muhteşem bir haber!”

İçerisinde bulunan gül özü ile cildini zahmetsizce arındıracağın makyaj temizleme kremi aynı zamanda tazelenmiş hissetmeni sağlayacak. Yıllardır sadece annelerin dilinde değil, birçok güzellik ürününde de kullanılan güllerin kıymetini bu ürün ile daha iyi anlayacağına eminiz.

Nasıl Uygulanır?

Kremi cildine yumuşak hareketlerle uyguladıktan sonra makyajının kolayca çıktığını göreceksin. Sonrasında yüzünü su ile durulaman yeterli! Hiç kuşkumuz yok ki aynı anda makyaj çıkarıp cilt bakımı yapmış olman da bu ürünün en sevdiğin özelliği haline gelecek!

Ailenin Diğer Üyelerine Değinmeden Olmaz!

Yeni ürün geldi diye ailenin diğer üyelerinin pabucunu hemen dama atacak değiliz! Temizleme Jeli ve Tonik ikilisini de severek kullandığımızı, ayaküstü makyaj çıkarmak için makyaj temizleme mendiline bayıldığımızı ve haftalık rutinimizde peelingin vazgeçilmezimiz olduğunu da hatırlatmadan geçmeyelim. Bugüne kadar gördüğümüz en ince ve küçük tanecikli bu peeling, cildi hiç çizmeden o kadar nazikçe temizliyor ki, ayrıca bir övgüyü hakediyor. Peeling nedir sorusunun tam cevabı olan bu ürünle hemen tanışmalısın!

Güllerin içinden koşarak koşarak gelen bu muazzam seriyi bir an önce sen de keşfetmelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön