loader

Çok özel röportaj: Luma Grothe Cannes heyecanını paylaşıyor!

Favoriye Ekle

 L'Oréal'in yeni güzellik elçisi Luma Grothe'la da röportaj şansı yakaladık! Genç Brezilyalı model L'Oréal Paris'in sponsor olduğu Cannes Festivali için kırmızı halıda ilk kez görüntülendi. İlk deneyimini ise bizimle paylaştı!

Güney Fransa senin için ne anlam ifade ediyor?

Güney Fransa'ya ilk defa geliyorum... Şimdiye kadar yalnızca Paris Moda Haftası için Paris'e geldim. Burası tam da tahmin ettiğim gibi! Biz Brezilyalılar için Güney Fransa demek St. Tropez demek. Bir gün oraya da gitmeyi çok istiyorum.

İlk Cannes festivalin nasıl geçiyor?

Yoğun geçse bile kırmızı halıda yürüme şansı yakaladığım için çok mutluyum. Sanırım bu anları sonsuza dek hatırlayacağım.

Hotel Martinez hakkında ne düşünüyorsun?

Cannes'ın kalbinin burda attığını düşünüyorum! Üstelik yataklar da oldukça konforlu! Çok uzun saatler boyunca seyahat ettiğinde bu detaylar önem kazanıyor.

Bir de sezon trendlerinden bahsedelim, hangi ruj rengi favorin?

Pembe tonları beni cezbediyor özellikle ise şeker pembesi tonları. Hem oldukça eğlenceli hem de yaz ayları için harika seçenekler!

Sence renkli eyeliner mı yoksa gözün iç kısmına eyeliner uygulamak mı?

Renki eyeliner olabilir ama asla göz içine eyeliner uygulaması değil. Çünkü zaten küçük olan gözlerim bu şekilde daha da küçük görünecek.

En iddialı makyaj stilin ne oldu ya da hangisini denemek isterdin?

Gencim ve yeni olan herşeyi denemeye hazırım!

L'Oréal Paris'in son zamanlarda lansmanı yapılan ürünlerden favorin hangisi?

Brow Stylist Plumper ve Magic Nude Liquid Powder. İkisi de bu aralar makyaj çantamın olmazsa olmazı. Yeni keşfim ise kontur uygulaması. Böylece daha olgun yüz hatları elde edebiliyorum.

#Cannes2015 kırmızı halısından daha fazla haber için takipte kal!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön