Cumartesi gecesi için 3 makyaj stili

Cumartesi gecesi için 3 makyaj stili

Cumartesi gecesini kız arkadaşlarınla evde takılarak ya da en sevdiklerinle akşam yemeğinde geçiriyor olabilirsin. Programın her ne olursa olsun, makyaj tercihini bize bırak. Müziğin sesini aç çünkü güzellik partisi başlıyor! İşte Cumartesi akşamı tercih edebileceğin 3 makyaj stili...

Dumanlı göz makyajı

Siyah buğulu bir göz makyajı, bakışlarımıza iddia katmak için en sevdiğimiz yöntem! Bize kalsa sene boyunca tercih edeceğimiz bu göz makyajı eğlenceli bir Cumartesi gecesinde tarzımızı harika bir şekilde yansıtacak.

Mat makyaj

Parlak makyajlar vazgeçilmezimiz, ancak farklı bir stil denemek için Cumartesi gecesinden daha iyi bir zaman dilimi düşünemiyoruz bile! Mat makyajını, ışıltılı bir göz farı ile dengele. Mat makyajın gece boyunca çekiceğin selfielerde, teninin parlamasının da önüne geçmeni sağlayacak.

Kırmızı dudaklar

Doğru kırmızı tonu bulduktan sonra seni kimse tutamaz! Her stille uyumlu kırmızı dudaklar, Cumartesi gecesinde de kurtarıcımız olacak. Unutmaman gereken tek şey ise, rengin dağılmasını önlemek için dudak kalemlerinden yardım almak.
 

Cumartesi gecesi makyajına karar verdin mi?