loader

Cumartesi gecesi için 3 makyaj stili

Favoriye Ekle

Cumartesi gecesini kız arkadaşlarınla evde takılarak ya da en sevdiğin arkadaşlarınla dışarıda eğlenerek geçiriyor olabilirsin. Programın her ne olursa olsun, makyaj tercihini bize bırak. Müziğin sesini aç çünkü güzellik partisi başlıyor! Cumartesi akşamı için gece makyajı önerilerimizle buradayız...

Dumanlı göz makyajı

cumartesi gecesi makyaj önerisi: dumanlı gözler

Gece makyajı dendi mi akıllara ilk gelenlerden biri de dumanlı göz makyajlarıdır. Eğer bu cumartesi dışarı çıkmak gibi bir planın varsa, uzun saatler dans edeceğini düşünürsek sana bozulmayan, akmayan bir göz makyajı gerekir.

Böyle zamanlarda dövme etkisinde kalıcılığı olan, akmayan, bulaşmayan ve dağılmayan göz kalemleri ve krem farlar işini çok kolaylaştıracak. Işıltılı ve dumanlı bir göz makyajı için sana süper 2 ürün önerimiz var: Maybelline New York Color Tattoo krem farlardan bronz renkli 35 On and On Bronze farı tüm göz kapağına uygula. Bu krem far o kadar kolay uygulanıyor ki, far fırçasına ihtiyaç duymadan kolayca dağıtabilirsin.

Maybelline New York Tattoo Liner jel göz kalemlerinden

Dumanlı etkiyi vermek için de akmayan bir siyah göz kalemine ihtiyacın var. Maybelline New York Tattoo Liner jel göz kalemlerinden 900 Deep Onyx rengini kirpik diplerine ve gözünün dış köşelerine uygulayıp yine parmaklarınla dağıtabilirsin. Anında siyah-bronz renklerde kusursuz görünen bir dumanlı göz makyajı elde etmiş olacaksın. Aynı işlemleri alt kirpik diplerine de uyguladıktan sonra, maskara önerimiz kirpiklerine hacim verecek ve tüy kadar hafif olmalarını sağlayacak Total Temptation maskara!

Mat makyaj

cumartesi gecesi makyaj önerisi: mat ten makyajı

Parlak makyajlar vazgeçilmezimiz, ancak farklı bir stil denemek için Cumartesi gecesinden daha iyi bir zaman dilimi düşünemiyoruz! Özellikle ince yapılı, doğal mat bitişli ve parlama kontrolü olan bir fondöten tercih ederek, Cumartesi gecesinin tüm eğlencesine kusursuz bir şekilde göğüs gerebilirsin.

Maybelline New York'un Fit Me! Matte   Poreless fondöteni

Maybelline New York'un Fit Me! Matte + Poreless fondöteni, ince yapısı ile cilt dokusuyla kusursuz bir uyum yakalıyor ve böylece de cildin kusursuz görünmesini sapğlarken, pürüzsüz bir bitiş veriyor. Gece ne kadar eğlenirsen eğlen, parlama kontrolü özelliğiyle cildin hep mat kalacak, gözeneklerin ortaya çıkmayacak ve sen her aynaya baktığında ten makyajını kusursuz bulacaksın, bizden söylemesi!

Editörün Notu: Maybelline New York'un Fit Me! Matte + Poreless fondötenin 20 farklı renk seçeneği arasından, kendi cilt tonunla birebir uyacak rengi bulman son derece kolay. Tek yapman gereken fondöteni bileklerinde denemek yerine boyun bölgende denemek! Tüm renkleri görmek için makalemize göz atmayı unutma.

Kırmızı dudaklar

cumartesi gecesi makyaj önerisi: kırmızı ruj

Doğru kırmızı tonu bulduktan sonra seni kimse tutamaz! Her stille uyumlu kırmızı dudaklar, Cumartesi gecesinde de kurtarıcımız olacak. Eğer "Bana kırmızı ruj yakışmıyor." gibi bir önyargıya sahipsen, fikrini değiştirecek bir kırmızı ruj önerimiz var. Kırmızı rujun keyfini doya doya çıkarabilmen için bu önerimize kulak ver!

Maybelline New York Color Sensational Made For All serisinden 842 Red For Me

50'den fazla farklı cilt tonunda denenerek bulunmuş, herkese yakışan evrensel kırmızı rengiyle Maybelline New York Color Sensational Made For All serisinden 842 Red For Me, senin kırmızın olacak. İstisnasız her cilt tonuna yakışan bu kırmızıyı, özellikle Cumartesi gece makyajında mutlaka denemelisin! Kırmızı ruj sürdüğün gece makyajlarında, gözlerinde doğal tonlar kullanabilir, maskaraya ağırlık vererek kirpiklerini ortaya çıkarabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön