loader

Cumartesi gecesi için 3 makyaj stili

Favoriye Ekle

Cumartesi gecesini kız arkadaşlarınla evde takılarak ya da en sevdiğin arkadaşlarınla dışarıda eğlenerek geçiriyor olabilirsin. Programın her ne olursa olsun, makyaj tercihini bize bırak. Makyaj.com editörleri sezon trendlerinden ilham alarak seni gecenin en güzel kızı yapmaya hazır. Müziğin sesini aç çünkü güzellik partisi başlıyor! Cumartesi akşamı için gece makyajı önerilerimizle buradayız...

Dumanlı göz makyajı

Dumanlı göz makyajı

Gece makyajı dendi mi akıllara ilk gelenlerden biri dumanlı göz makyajlarıdır. Eğer bu cumartesi dışarı çıkmak gibi bir planın varsa, uzun saatler dans edeceğini düşünürsek sana bozulmayan, akmayan bir göz makyajı gerekir.

Böyle zamanlarda dövme etkisinde kalıcılığı olan, akmayan, bulaşmayan ve dağılmayan krem farlar işini çok kolaylaştıracak. Işıltılı ve dumanlı bir göz makyajı için sana süper bir ürün önerimiz var: Maybelline New York Color Tattoo krem farlardan bronz renkli 35 On and On Bronze farı tüm göz kapağına uygula. Bu krem far o kadar kolay uygulanıyor ki, far fırçasına ihtiyaç duymadan kolayca dağıtabilirsin. Eğer koyu ve çarpıcı göz makyajı yapmak istersen 230 Groundbreaker leylak rengini kullanabilirsin. Bu far rengini özellikle renkli gözlüler için şiddetle öneririz. Color Tattoo krem farların en sevdiğimiz özelliği birbiriyle karıştırılabilir olması! Birkaç farklı far rengini göz kapağına uygulayarak kendine has cumartesi makyajı yaratabilirsin.

Eyeliner stili

Eyeliner stili

Cumartesi günü arkadaşlarınla buluşurken ikonik görünmek istiyorsan kusursuz eyeliner çekmeyi öğrenmen gerekiyor. Merak etme, şimdi seni öyle bir eyeliner ile tanıştıracağız ki eyeliner çekmeyi bilmeyenler bile kedi gözü makyajında kısa sürede usta oluyorlar.

Tabii ki Maybelline New York Hyper Easy Likit Eyeliner'dan bahsediyoruz. Yumuşacık ucu sayesinde kolayca uygulanabiliyor ve kısa sürede incecik eyeliner görünümü yaratabiliyorsun. Bazı sert uçlu eyelinerlar gözlerini yaşartıyor veya detaylı eyeliner uygulamasına izin vermiyorsan Hyper Easy'nin kolaylığını denemelisin.

Cumartesi akşamı için ilk önce göz kapağına baz rengi farını sür. Nude, kızıl ve açık kahve tonları cumartesi makyajına çok yakışacak. Üzerine de kedi gözünü andıran kuyruklu eyeliner görünümü yarat. Bu göz makyajını bol maskara ile belirginleştirmeyi unutma.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kırmızı çarpıcı dudaklar

Kırmızı çarpıcı dudaklar

Her stille uyumlu kırmızı dudaklar, Cumartesi gecesinde de kurtarıcımız olacak. Eğer "Bana kırmızı ruj yakışmıyor." gibi bir önyargıya sahipsen, fikrini değiştirecek bir kırmızı ruj önerimiz var. Kırmızı rujun keyfini doya doya çıkarabilmen için bu önerimize kulak ver!

Maybelline New York Superstay Matte Ink Likit Ruj 20 Pioneer rengi bugüne kadar denediğimiz en iyi mat kırmızı rujların başında geliyor. Kadifemsi yumuşaklığa sahip olan bu kırmızı ruj senin imza rengin olacak. İstisnasız her cilt tonuna yakışan bu kırmızıyı, özellikle Cumartesi gece makyajında mutlaka denemelisin! Kırmızı ruj sürdüğün gece makyajlarında, gözlerinde doğal tonlar kullanabilir, maskaraya ağırlık vererek kirpiklerini ortaya çıkarabilirsin. Bulaşmaya, yeme içmeye dayanıklı olan kırmızı rujunla sabaha kadar eğlenmek serbest!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön