loader

Cumartesi gecesi özel: Dudaklarda bordo akımı

Favoriye Ekle
Cumartesi gecesi özel: Dudaklarda bordo akımı

Hafta içi çalışan bizler, hafta sonu yaklaşınca yorgunluğumuzu atmak için Cumartesi davetlerini geri çeviremez olduk. Sen de mi? Öyleyse, güzellik stilini bize emanet et.

Cumartesi gecesi heyecanımızı yansıtmaya başlayacağımız nokta: Dudaklarımız! Rehberimizle dört kolay adımda kusursuz bir dudak makyajı elde edeceksin.

Bordo dudaklar

İddialı bir dudak makyajı için, bordo rujdan daha iyisini düşünemiyoruz bile. Sezonun en trend tonlarından bordoyu dudaklarına en kusursuz biçimde uygulamak için, adımları takip et.

Birinci adım

Kusursuz bir ruj uygulaması için öncelikle dudaklarına peeling yaparak ölü deriden arındır. Bunun için bir diş fırçasından yardım alabilirsin.

İkinci adım

Renksiz bir dudak balmını dudaklarına uygulayarak, bakım yap. Böylece dudaklarını nemlendirirken, ruj uygulaması öncesi pürüzsüz bir baz oluşturacaksın.

Üçüncü adım

Rujunla aynı tondaki dudak kaleminle dudak çizginin sınırlarına sadık kalarak dudaklarını çerçevele ve bu çerçevenin içini doldur. Böylece rujunun dağılmasını önleyecek ve rujunun kalıcılığını arttıracaksın.

Dördüncü adım

Uygulamayı doğallaştırmak için, rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygulamayı dene. Uygulamayı tamamladığında, bir peçeteyi dudaklarına nazikçe bastır ve çek. Ardından ikinci katı uygula.
 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön