loader

Cushion Fondöten Trendinin Son Favorisi: Armani To Go Cushion Fondöten!

Favoriye Ekle

Cushion fondöten trendi günden güne büyümeye devam ediyor. Kusursuz bitişi, kolay uygulaması ve sürekli yanımızda taşıyor oluşumuz nedeniyle biz cushion fondötenlerden vazgeçemiyoruz. Eğer sen de bizim gibi cushion fondötenlere ilgiliysen yeni keşfimizi çok seveceksin! Armani To Go Cushion Fondöten bugüne kadar denediğimiz bütün cushion fondötenleri bize unutturdu diyebiliriz. Anında kapatıcılık ve pürüzsüz bir bitiş istiyorsan bu fondöten aradığın 'o' fondöten olabilir.

Armani To Go Cushion Fondöten

Bir fondötenden beklentin nedir? Bizim cevabımız hazır: Aydınlık bir bitiş sağlaması, kapatıcılığı olması ve tabii cildi sağlıklı göstermesi. Bunların hepsine sahip fondöten bulmak zor olabiliyor. Bu nedenle bazen fondötenin üzerine ekstra kapatıcı uyguluyor veya fondötenden önce aydınlatıcı uygulayarak daha aydınlık bir bitiş sağlamaya çalışıyorduk. Yeni tanıştığımız cushion fondöten sayesinde artık tek ürünle istediğimiz harika ten makyajını elde edebiliyoruz.  Armani To Go Cushion Fondöten'le gün boyu aydınlık ve taptaze bir ten görünümü elde edebiliyor, cilt kusurlarını gizleyebiliyoruz.

Bu fondötenin en sevdiğimiz yanı ise oldukça pratik olması. Makyaj çantana cushion fondöteni atman bütün ten makyajın için yeterli olacak. Yanında makyaj süngeri veya fırçası da taşımana gerek yok. İçindeki özel aplikatörü sayesinde fondöteni yüzüne kolayca uygulayabilirsin.

Biz Armani To Go Cushion Fondöteni neden bu kadar çok sevdik?

A post shared by Armani Beauty (@armanibeauty) on Jan 4, 2018 at 8:01am PST

Bugüne kadar birçok cushion fondöten denedik ama bu severki başka. Fondöteni cildimize sürdüğümüzde bıraktığı canlı ve aydınlık görünümü daha önce hiç bu kadar kolay elde etmemiştik. Ten makyajında hem doğal bir etki arıyor, hem de pürüzsüz bir bitiş bekliyorsan bu fondöten tam sana göre olabilir. Yüzünde kimse fondöten olduğunu anlamayacak ama porselen görünümü de kimsenin gözünden kaçmayacak. İlk bakışta hayal gibi gelebilir ama Armani To Go Cushion Fondöteni denedikten sonra bize hak vereceksin.

Eğer yeni yıl kararlarından biri artık geç kalmamaksa (kulübe hoş geldin) bu fondöten aradığın kahraman olabilir. Pratik uygulaması sayesinde artık biz makyaj süremizi yarı yarıya azalttık diyebiliriz. Gün boyu süren aydınlık etkisi ve kolay uygulaması sayesinde Armani To Go Cushion Fondöten kalbimizde taht kurdu.

Armani To Go Cushion Fondöten kimlere uygun?

A post shared by Armani Beauty (@armanibeauty) on Jan 5, 2018 at 5:01am PST

Cevabı basit: Aslında herkese! Eğer doğal ve ışıl ışıl bir ten görünümünü seviyorsan Armani To Go Cushion Fondöten ile bizim gibi kısa zamanda aşk yaşayacağına eminiz.

Eğer yağlı ve parlamaya eğilimli bir cildin varsa fondöteni uygulamadan önce matlaştırıcı etkili makyaj bazı kullanmanı öneriyoruz. Böylece ten makyajının tüm gün sabit kalmasını sağlayabilirsin.

Cildinin kuruluğundan şikayetçiysen Armani To Go Cushion Fondöten'in nemlendirici özelliğine bayılacaksın. Gün boyu cildini nemli tutacak cushion fondöten sayesinde sağlıkla parlayan bir tene kavuşabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler