loader

Daha ince bir yüz: Yüzünü makyajla daha zayıf göster!

Favoriye Ekle

Çocukluk yıllarımızdan beri yanaklarımızın sempatik bulunarak sıkıştırılmasına maruz kalıyoruz. Belki o yıllarda bu durumdan hiç şikayetçi olmadık, ama artık biraz rahatsız edici. Bazı insanlar dolgun yanaklara imreniyorken, sen aynı fikirde olmayabilirsin. Peki hiç yüzünün daha zayıf görünmesini istedin mi?

Biliyor musun? Aslında birkaç makyaj hilesiyle daha zayıf görünen bir yüz elde etmen mümkün ve biz bu mucizeler yaratan uygulamaya kontur diyoruz!

Ne anlama geliyor?

Kontur uygulaması tamamen yüzündeki doğal renkleri belirginleştirerek, elmacık kemiklerinin altındaki boşlukları ortaya çıkarmakla alakalı. Tek ihtiyacın olansa birkaç allık dokunuşu.

İhtiyaç listesi

- İki büyük makyaj fırçası
- Bronzer (Daha koyu bronzer, daha iyi bronzer anlamına gelmiyor. Ten renginle uyumlu bir seçim için bronzerının tonunun normal ten renginden yalnızca iki kat daha koyu olmasına özen göster.)
- Ten rengine uyumlu fondöten, pudra, BB krem ya da CC krem

Editörün önerisi: Başlamadan önce, çok koyu bir ten makyajı hedeflemediğimizi aklında bulundurmalısın! Çok fazla bronzer doğallıktan uzaklaşmana neden olabilir.

SIRA SENDE

1. Fondöten uygulamasıyla başla. Fondötenin iyi dağılması için ürünü büyük ve temiz bir makyaj fırçasıyla uygulamanı öneririz.

2. Sıra bronzerda! Bronzerı uygulayacağın bölgeyi ortaya çıkarmak için, yanaklarını içine çek. Bronzerı elmacık kemiklerinin altında kalan kısma uygula, Dudaklarına yakın olan kısımdan başlayıp, ürünü yanaklarına doğru dağıt.

3. Son olarak, kontur etkisinin doğal durması için bronzerı alın ve yanak kenarlarına da uygula.

Mucize mi arıyorduk? Birkaç fırça dokunuşuyla harikalar yaratmak çok kolay!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön