loader

Daha iyi makyaj yapabilmek için mutlaka izlemen gereken 5 makyaj videosu

Favoriye Ekle

İtiraf edelim, hepimiz makyaj videolarının başında saatler geçiriyoruz. Instagram'da veya Youtube'da izlediğimiz bu videolar bize makyaj anlamında çok şey kazandırıyor. Peki, seninle favori makyaj videolarımızı paylaşmamızı ister misin? İşi bilenden öğrenmek istiyorsan sen de bu YouTube kanallarını takip edebilirsin. 

Grafik bakışlar

Sezonun en popüler makyaj trendlerinden birisi de asimetrik çizgiler. Sen de bu çizgileri çekmekte zorlanıyorsan Lisa Eldridge imdadına yetişiyor! Bükülebilir eyeliner sayesinde kolaylıkla çekebileceğin bu çizgiler, kusursuz görünmene yardımcı olacak!

Strobing

Son zamanların en çok konuşulan makyaj trendi, kuşkusuz strobing tekniği oldu. Peki, sen doğru strobing yaptığına emin misin? Strobing'in hangi ürünlerle ve nasıl yapıldığını merak ediyorsan bu videoyu mutlaka izlemeni öneriyoruz.

Parti makyajı

Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu, makyaj tüyoları ve yararlı makyaj taktikleriyle bize doğru makyaj yapmayı öğretiyor. Hem günlük hem de özel günlerde nasıl makyaj yapacağını öğrenmek istiyorsan Maybelline New York'un YouTube kanalına abone olabilirsin.

Çarpıcı gece makyajı

Çarpıcı bir gece makyajını kendi kendine yapabilmeni kolaylaştıracak bu video sayesinde dakikalar içinde profesyonel gece makyajları yapabilirsin! Daha fazlası için YouTube'da gezinmeye devam. 

Beş dakikada etkili makyaj

Doğal ve pratik makyajlardan vazgeçemeyenleri de şöyle alalım. Cansu Yeğin'in bu hızlı ve ultra doğal makyajını çok seveceksin. Güzelliğine güzellik katmak için en iyisi sen Makyaj.com'un Youtube sayfasına da bir göz at!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler