loader

Daha önce hiç denemediğine eminiz: Gigi Hadid'in çift renkli eyelinerı

Favoriye Ekle
Daha önce hiç denemediğine eminiz: Gigi Hadid'in çift renkli eyelinerı

Topuz saçlar, bronz bir cilt ve masmavi gözlerini ortaya çıkaran kuyruklu eyeliner... Gigi Hadid gene muhteşem görünüyor! Ama bu kez bizi çok şaşırttı ve yepyeni bir trend yarattı; çift renkli kuyruklu eyeliner. Maybelline'in bir davetine katılarken bu makyaj stilini tercih eden güzel model, oldukça değişik bir hava yaratıp, tüm dikkatleri gözlerinde toplamış.

Onun bu farklı makyajı bize de ilham oldu, eğer sen de hemen denemek istersen, adım adım çift eyeliner rehberimizi okumaya ne dersin?

İlk adım:

Siyah renkte sıvı eyelinerını, üst kirpik diplerine çok yakın mesafede sürüp, göz bitiminden yukarı doğru bir kuyruk oluştur.

İkinci adım:

Bu sefer beyaz renkte eyelinerla, siyah çizginin birazcık üstünden, bitişik şekilde başlayarak bir çizgi çekip, tekrar kuyruk oluştur.

Üçüncü adım:

Alt kirpik diplerine, açık beyaz tonda göz farını ince bir çizgi halinde fırçayla uygula.

Dördüncü adım:

Maskarayı, önce ileriye, sonra da yanlara doğru hareketlerle kirpiklerine cömertçe sür.

Makyajının geri kalan kısmı için ise:

Resimden de anlaşılacağı gibi Gigi'nin cilt makyajı oldukça doğal tonlarda. Sen de cilt onuna uygun renkteki BB kremini yüzüne uygulayıp, bronzerla, alnındaki tepeciklere, çenenin sivri kısmına ve elmacık kemiklerine gölgeler kazandırabilirsin. Ayrıca sanki güneşte bronzlaşmış bir görünüm elde edebilirsin. Son olarak da pembe tondaki dudak parlatıcısını uygulayıp makyajını sonlandırabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön