loader

Damla Altun ile Fondöten Testi | Yoğun Kapatıcı, Nefes Alan, Dayanıklı Bir Fondöten Keşfettik!

Favoriye Ekle

Yoğun kapatıcı, gün boyu nefes alan, son derece dayanıklı ve bulaşmayan bir fondöten keşfettim ve Makyaj.com ile test ettik!

Makyajda fondöten adımını ne kadar sevdiğimi ve önem verdiğimi bilirsin. Özellikle iyi bir kapatıcılığa sahip, aynı zamanda yüzde varlığı hissedilmeyen, gün içinde de nefes alan ve bulaşma yapmayan bir fondöten ile karşınızdayım! L’Oréal Paris’in geliştirilen formülü ile kalbimi çalan Infaillible 24H fondötenini tüm gün boyunca denedim ve test ettim. Eğer siz de bu fondöteni tüm yönleriyle incelemek ve benimle birlikte bir gün geçirmek isterseniz, sizi videoya bekliyorum!

Kapatıcı, nefes alan ve dayanıklı bir fondöten

Damla Altun ile Fondöten Testi | Yoğun Kapatıcı, Nefes Alan, Dayanıklı Bir Fondöten Keşfettik!_1

Yeni ürünler denemeyi seviyorum, özellikle de denediğim ürün bir fondöten olursa benden mutlusu yok! L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten de zaten daha önceden tanıdığım, şimdi de geliştirilen formülü ile tekrar hayatıma giren bir fondöten. Bakalım, bu fondöten gerçekten gün boyu dayanıklı, kapatıcı ve nefes alan bir yapıya mı sahip!

İlk olarak fondötenin renginin bana uygun olup olmadığını öğrenmek için boynumda deniyorum. Siz de doğru fondöten rengini seçmek için fondöteni elinizin üzerinde değil, boynunuza yakın bir yerde denemeyi unutmayın.

L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten hafif yapısı gereği parmakla bile çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor ama ben bugün nemli bir makyaj süngerinden yardım alıyorum. İlk olarak fondöteni yüzümün yarısına uygulayarak sizin de farkı görmenizi istiyorum. Bu fondöten gerçekten çok kapatıcı, farka bakar mısınız!

L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöteni tüm yüzüme uygulayıp yüksek bir kapatıcılık elde ettim ama bu fondötenin en sevdiğim yanı yüzümde çok hafif durması oldu. Yoğun kapatıcı fondötenlere oranla yüzde neredeyse hiç hissedilmeyen bu fondöteni şimdiden çok sevdim!

Gün boyu dayanıklılık testine başlıyoruz!

Damla Altun ile Fondöten Testi | Yoğun Kapatıcı, Nefes Alan, Dayanıklı Bir Fondöten Keşfettik!_2

Benim için bir fondöten için en önemli şeylerden biri de kalıcı olması. Gün boyu kapatıcılığını kaybetmeden, bulaşmadan durması tercihim. Bunun için de bugün, fondötenimin önüne bir sürü engel koydum, bakalım testimden geçebilecek mi?

İlk testim motorsiklet kaskı! Kaskı çıkardıktan sonra ilk yaptığım iş yüzümü kontrol etmek oldu ve sonuç beni çok mutlu etti. Fondötenimde ne dağılma, ne bozulma ne de bir iz çıkmıştı. L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten, kask testimden başarıyla geçti!

Şimdi sırada telefon testi var! Arkadaşımla buluşmak için onu aradım ve telefonu kapattığımda ekranda fondötenden eser yoktu. Bilirsiniz, en büyük dertlerden biri de telefonla konuştuktan sonra ekranda kalan fondöten izleri olur ama L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten temas ve bulaşma konusunda son derece başarılı!

Damla Altun ile Fondöten Testi | Yoğun Kapatıcı, Nefes Alan, Dayanıklı Bir Fondöten Keşfettik!_3

Sinema testi: Kapalı, havasız ve spot ışıklarının bulunduğu ortamlarda cilt çok daha çabuk yağlanır. Bunun için de L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöteni sinemada test ettim. Arkadaşımla güzel bir film seçtik ve çıktığımızda yüzümde neredeyse hiç parlama yoktu. Bu fondöten yine bir testten daha başarıyla geçti.

En zoru en sona bıraktım! Bakalım L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöten spora ve terlemeye dayanıklı mı? Bir fondötenin ne kadar dayanıklı olduğunu test etmek için spor en kritik konulardan biri. Ben de hemen evimin üst katındaki spor salonuna çıktım ve günlük sporumu yaptım. Eve gidip makyajımı aynada kontrol ettiğimde hiçbir bozulma olmadığını gördüm! Bu fondöten her zorlu test aşamasından başarıyla geçti!

Tüm günü birlikte geçirdik, motorsiklet kaskına, telefon temasına, yağlanmaya ve terlemeye dayanıklı L’Oréal Paris Infaillible 24H fondöteni çok sevdim ve bundan sonra da bırakacağımı hiç sanmıyorum! Bu kadar başarılı bir fondöten bulmuşken bence siz de bir an önce deneyin! Yeni videolardan haberdar olmak ve yeni ürünler hakkında fikir sahibi olmak için Makyajcom Youtube kanalına abone olmayı unutmayın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler