loader

Deniyoruz: Armani Beauty Power Fabric Concealer ile Kusursuz Kapatıcılık

Favoriye Ekle

Armani Beauty’nin Power Fabric fondöten ailesine yeni katılan 2 harika ürünle karşındayız! Yüksek kapatıcılığa sahip Power Fabric Concealer ve Power Fabric Balm Fondöten

Armani Beauty’nin Power Fabric fondötenini bir kere denediysen, kusursuz ten makyajının tüm konforunu yaşamışsın demektir. Yüksek kapatıcılıkla cildi pürüzsüz bir hale getirirken aynı zamanda da ikinci bir ten hissi kadar hafif olan bu fondötenin, şimdi de kapatıcı ve balm fondöten versiyonu hayatımıza girdi. Bu üçlü ile artık bizim için kusursuz kapatıcılık ve mükemmel ten makyajı artık çok kolay.

Armani Beauty Power Fabric Fondöten ve Kapatıcının Yapısı

Armani Beauty Power Fabric Fondöten ve Kapatıcının Yapısı

Kusursuz ten makyajı için ihtiyacımız olan şey, yüksek kapatıcılığa sahip, tüm kusurları tek seferde gizleyen ama bunu yaparken de ciltte varlığını belli etmeyen bir fondöten ve kapatıcıya ihtiyacımız var. Böyle bir şey mümkün mü? Diye sorduğunu duyar gibiyiz ve hemen cevap veriyoruz: Armani Beauty Power Fabric serisi ile mümkün. İçerisindeki micro pigmentler ile ciltteki tüm kusurları tek seferde kapatıyor, ciltte çok kolay dağılıyor, yüksek kapatıcılık verirken de ikinci cilt hissi yaratıyor.

Power Fabric serisinin bir de ileri teknolojiye sahip bir özelliği var ki, çok uzun süreler boyunca ten ürünlerinin kalıcı olmalarını sağlıyor. İçeriğindeki tüm micro pigmentler, üç farklı yağ ile birleştirilerek kalıcılık tüm güne yayılıyor. Farklı uçuculuk seviyelerine sahip bu yağlar gün içinde aktifleşerek, kalıcılığın ve kapatıcılığın uzun süreler bozulmadan kalmasını sağlıyorlar. Kısacası hem ten gibi hem de mükemmel kapatıcılık bu sayede hayal olmaktan çıkıyor.

Armani Beauty Power Fabric Kapatıcı

Armani Beauty Power Fabric Kapatıcı

En yoğun göz altı morluklarını bile gizleyen, çizgilere dolmayan, gün içinde kalıcılığını kaybetmeyen bir kapatıcı mı arıyorsun? Armani Beauty Power Fabric kapatıcıyı bir kere denedikten sonra büyüsüne kapılacağına garanti veriyoruz. Fondötenin kolay dağıtılabilir özelliği ile kapatıcının yüksek örtücülük özelliklerinin birleşiminden oluşan bu kapatıcı, bugüne kadar kullandığın en iyi kapatıcılar arasına ilk denemede girecek.

Armani Beauty Power Fabric Kapatıcı öncesi sonrası

Tek seferde en koyu göz altı morluklarını bile gizleyen, ciltteki renk eşitsizliklerini ve kusurları ağırlık yapmadan gizleyen Power Fabric kapatıcı, ne çizgilere doluyor ne de ağırlık yapıyor. Ultra hafif formülü ile gün boyunca varlığını bile hissettirmeden görevini görüyor. 6 farklı renk seçeneği bulunan bu kapatıcıya bayılacağına eminiz.

Armani Beauty Power Fabric Balm Fondöten

Armani Beauty Power Fabric Balm Fondöten

Yoğun kapatıcılık istiyor ama aynı zamanda da doğallıktan vazgeçemiyorsan, Armani Beauty Power Fabric Balm Fondöten tam sana göre. Çift katmanlı dokusu ile balmdan kreme, kremden de pudraya dönüşen bu ürün hem ciltteki kusurları harika bir şekilde gizliyor hem de doğal, yokmuş gibi bir bitiş sunuyor.

Deniyoruz: Armani Beauty Power Fabric Concealer ile Kusursuz Kapatıcılık_1

İster tek başına kullan, istersen de gün içinde rötüş yapmak için, bu balm fondöten inanılmaz işlevli. Kompakt ambalajı, aynası ve kendi süngeri ile çantaya at çık bu fondöten ile gün içinde yarı yolda kalman imkansız. Dilediğin her an çıkarıp cildini kusursuz bir görünüme kavuşturman için her an çantanda seni bekliyor olacak.

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 24 Nis 2020 - 13:18

Merhaba,. Concealer hangi renk kullanıldı resimde?

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
24 Nis 2020 - 13:18

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler