loader

Deniyoruz: Aydınlık Bir Görünüm için Armani Fluid Sheer Likit Aydınlatıcılar

Favoriye Ekle

Yazın en popüler makyaj trendlerinden biri olan ışıltılı ve aydınlık ten makyajları için Armani’nin Fluid Sheer likit aydınlatıcılarını denedik!

Bu yaz ışıltılı ten makyajlarının ne kadar trend olduğu malum. İçten gelen doğal bir ışıltı sağlayan likit aydınlatıcılar da bu konuda en yakın arkadaşlarımız. Durum böyle olunca da gördüğümüz her likit aydınlatıcıyı deneme testine soktuk, baz olarak kullandık, fondötenimizle karıştırdık bir de tek başına aydınlatıcı olarak kullandık. Işıltılı ve aydınlık ten makyajına giden yolda Armani’nin Fluid Sheer likit aydınlatıcıları da en sevdiklerimizden biri oldu, hazırsan tüm deneyimlerimizi anlatmaya başlıyoruz!

Armani Fluid Sheer Likit Aydınlatıcı

Deniyoruz: Aydınlık Bir Görünüm için Armani Fluid Sheer Likit Aydınlatıcılar_1

Son zamanlarda fondötenimizin içine birkaç damla likit aydınlatıcı karıştırmadan ten makyajı yapamaz olduk. Bu yöntem, içten gelen doğal bir ışıltı ve aydınlık verdiği için favorimiz. İşte Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcılarla da bu şekilde tanıştık. Cilde verdiği o doğal ışıltının resmen bağımlısı olduk diyebiliriz.

İncecik yapılı, tüy gibi hafif ve uygulaması inanılmaz kolay olan Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcılar aslında pek çok amaç için kullanılabiliyor. Aydınlatıcı, allık, bronzer olarak renk seçenekleri var. Yüzü aydınlatmak, boyutlandırmak ve biraz da renk katmak için harikalar. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu likit aydınlatıcılar ışıltılı ve aydınlık ten makyajlarının bu yaz baş kahramanlarından oldular.

Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcılar nasıl kullanılır?

Deniyoruz: Aydınlık Bir Görünüm için Armani Fluid Sheer Likit Aydınlatıcılar_2

Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcıların açık renklerini fondötenden önce baz olarak tüm yüzüne uygulayabilir, fondöteninin içine birkaç damla karıştırabilir, son adımda da yüzünün yüksek bölgelerine uygulayabilirsin. Hatta bu yaz sevdiğimiz yöntemlerden bir diğeri de vücut nemlendiricimizin içine damlatarak vücudumuza da ışıltılı bir görünüm kazandırmak. Bunu mutlaka denemelisin!

Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcıların koyu tonlarını bronzer olarak ve yüzünü boyutlandırmak için de kullanabilirsin. Pembe ve mercan tonları da yanaklara gerçekten çok doğal bir renk veriyor. Doğal bitişleri sayesinde fondötenin üzerine çok kolay uygulanıp dağıldığı için çok başarılılar.

Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcıların yapısı

Deniyoruz: Aydınlık Bir Görünüm için Armani Fluid Sheer Likit Aydınlatıcılar_3

Resmen ipek gibi, damlalıklı başlığından elinize damlattığınızda kayıp giden, aynı şekilde de yüzünüzde çok kolay dağılan ve doğal duran bir aydınlatıcı Armani Fluid Sheer. Makyaj öncesi baz olarak uygulandığında da, fondötene karıştırıldığında da yapıyı bozmuyor ve fondöteni ışıltılı bir bitişe kavuşturuyor. Bu kadar kolay uygulanmasına rağmen son derece de kalıcı olduğunu eklemeliyiz. Allık, bronzer ve aydınlatıcıları son adımda uyguladığınızda, toz ürünlere oranla çok daha uzun süre bozulmadan, azalmadan yüzde kalıyorlar.

Eğer likit aydınlatıcı ürünleri seviyor, bizim gibi fondötenine karıştırıp ışıltılı ve aydınlık bir sonuç elde etmek istiyorsan, Armani Fluid Sheer likit aydınlatıcıları bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler