loader

Deniyoruz: En Etkili 5 Kaş Ürünü

Favoriye Ekle

Her yerde duyarız, "Kaşlar yüzün çerçevesidir." Gerçekten de öyle, belirgin ve doğal kaşlar yüze tüm ifadeyi net bir şekilde veriyorlar. Özellikle son zamanlarda kalın ve doğal kaş modellerinin trend olmasıyla birlikte, kaş maskarası, kaş rimeli, kaş kalemi ve kaş farları hakkında derin bir araştırma yaptık ve soluğu Makyaj.com'da aldık. İşte karşında deneyip memnun kaldığımız en etkili 5 kaş ürünü!

En kalıcı kaş ürünü:

En kalıcı kaş ürünü:

Bugüne kadar en kolay uyguladığımız ve en iyi sonuç aldığımız kaş ürünlerinden biri, kuşkusuz Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi oldu. Kaşlarımızı doğal bir şekilde doldurmak, aynı zamanda da gün boyu kalıcı olmalarını sağlamak hedefimiz. Kaş makyajı yapmaya başladığımızda bu istediğimizin hayal olduğunu düşünüyorduk ama Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi ile hayallerimizin sınırlarını zorlamış olduk.

Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi yumuşacık bir formüle sahip. Bu sayede de kaşlara çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor, boşluklar rahatlıkla doldurulup kaşa genel bir şekil verilebiliyor. Formülü sabitlendikten sonra ise 36 saate kadar kalıcı dövme etkisi yaratıyor. Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı bu kaş kalemi ile kaş makyajının gün boyu sabit kalacağına emin olabilirsin.

Ayrıca Tattoo Brow 36H kaş kaleminin en iyi yanlarından biri, gün içerisinde renginin solmuyor olması. Bu kadar uzun süre kalıcıyken hem yerinden kıpırdamıyor hem de zamanla rengi grileşmiyor. Evden çıkmadan önce kaş makyajını nasıl yaptıysan, gün sonuna kadar aynı şekilde kalacağına emin olabilirsin.

En doğal kaş ürünü:en pratik kaş ürünü

Hem kullanımı çok kolay, hem de inanılmaz doğal sonuç veren bir kaş kalemi önerisi ister misin? L'Oréal Paris'in Skinny Definer kaş kalemi, incecik ucu sayesinde gerçek kaş görünümünü elde etmek için en severek kullandığımız kaş kalemlerinden. Kaş kılı kadar ince ucu sayesinde, kaşların arasındaki boşlukları tek hamlede doldurmak çok kolay, bir de arkasındaki kaş fırçasıyla kaşların doğal görünmesini sağlamak da mümkün. Ayrıca bu kaş kaleminin diğer bir güzel tarafı da formülünün suya, tere ve topaklanmaya karşı dayanıklı olması. Kısacası kaş makyajını yaptıktan sonra, gün içinde aktı mı, dağıldı mı diye endişelenmene gerek kalmıyor!

En hızlı kaş ürünü:

En hızlı kaş ürünü:

Matruşka gibi makyaj ürünlerini çok seviyoruz! Hayatımızı kolaylaştıracak şeylere ihtiyacımız olduğu şu günlerde Maybelline Brow Fast Sculpt Kaş Maskarası da bizi üzmeyip, kaşları belirginleştirmek için gereken her şeyi sunuyor: Kalıcı jel formül ve mini bir kaş tarağı!

Aşağı düşen ya da hayatına farklı yön çizmek isteyen asi kaşların varsa, sabitlemen için Brow Fast Sculpt kaş maskarası gününü kurtaracak. Kaşlarını şekillendirmen mini bir kaş tarağı var. Bu mini tarak sayesinde tüm kaşları taramak son derece kolay. Tek bir seferde rengini veren bu kaş maskarası, kaşların gün boyunca sabit kalmasını sağlıyor ve gerçekten de bozulmuyorlar, ne kadar asi olurlarsa olsunlar! Üstelik Brow Fast Sculpt Şeffaf kaş maskarasını, kaşlarını doldurduktan sonra sabitlemek için de kullanabilirsin.


En Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var:


En Bir Elin Nesi Var İki Elin Sesi Var:

NYX Professional Makeup Fill & Fluff, çift taraflı bir kalem gibi. Bir ucunda asansörlü kaş kalemi var, diğer tarafında ise kaş tarağı. Böylece kaşları önce tarayarak üst ve alt çizgimizi belirledikten sonra başka bir ürüne el atmadan aynı ürünle kaşlarımızı doldurabiliyoruz. Tek hamlede doğalca doldurulmuş ve taranmış kaşlar yaratmak için mükemmel!

En dövme etkili kaş ürünü:

En dövme etkili kaş ürünü:

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint, bu kadar ürünü okuyup “Aman ben her gün bunları yapmakla uğraşamam, microblading de yaptırmak istemiyorum. Şöyle ikisinin arası bir şey yok mu?” diyenlere ve tüm sevenlere gelsin. Maybelline Tattoo Brow Gel Tint’i kaşında 20 dakika bekletirsen 1 gün, 2 saat bekletirsen 3 gün kalıcılığı var. Peki nasıl uyguluyoruz? Önce en uygun rengi seçiyoruz. 3 ayrı rengi var. Light Brown, Medium Brown ve Dark Brown. Ben Dark Brown’u kullanıyorum.Renk seçiminden sonra, yumuşak başlıklı fırçası ile jel kıvamındaki Tattoo Brow Gel Tint’i kaş şeklimizi takip ederek, taşırmadan (kaşını çocuk boyama kitabına çevirmemen için burası önemli) sürüyoruz. Kalıcılığının ne kadar olmasını istiyorsak, o kadar bekliyoruz. “Bir ay kalsın ya” diyerek yatıp uyumak gibi bir çılgınlık yapmadıysan, sure dolduktan sonra maske soyar gibi Maybelline New York Tattoo Gel Tint’i kaşlarının iç kısmından başlayarak yavaşça soy. Ta taa! Teşekkür ve alkışları kabul ediyorum, Hoşçakalın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler