loader

Deniyoruz: Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Favoriye Ekle

Makyajını temizlemek için üşenenlerdensen, en kolay şekilde makyajını temizlemek, cildini arındırmak ve beslemek için harika bir haberimiz var: Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu’nu denedik!

Makyaj temizlemek, her zaman söylüyoruz ama asla atlanmaması gereken bir adım. Cildi arındırmak, makyajı temizlemek ve beslemek, cilt bakım rutinimizde yer alan bir alışkanlık artık. Tabii bazen makyajımızı temizlemeye üşendiğimiz, yorgun günler de olmuyor değil. Böyle zamanlarda Garnier Micellar Su’lar imdadımıza yetişiyor ve makyaj temizlemeyi keyfe dönüştürüyordu. İşte şimdi serinin en yeni üyesi, Mavi Kantaron Çiçeği suyu içeren Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu’nu denedik.

Mavi Kantaron Çiçeği’nin Cilde Faydaları

Mavi Kantaron Çiçeği’nin Cilde Faydaları

Papatyagillerden mor ve mavi renkli bir çiçek olan Mavi Kantaron Çiçeği, vücutta pek çok şeye faydalı olduğu gibi cilt bakımında da son derece faydalı bir çiçek. Peygamber çiçeği olarak da bilinen mavi kantaron çiçeği, özellikle sivilce, siyah nokta ve kızarıklık ve leke gibi cilt problemlerini gidermek için sık sık tercih ediliyor.

Kantaron yağı, hücre yenileme özelliği ile bitkisel cilt bakımında çok sık tercih ediliyor. Cildi besleyen, günden güne daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlayan Mavi Kantaron Çiçeği, makyaj temizleme aşamasında kullanıldığında cildi hem arındırıyor hem de besliyor.

Photo by Andreas Schantl on Unsplash

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Garnier’in Çift Fazlı Micellar Su’ları, makyajımızı temizleme konusunda en sevdiğimiz yardımcılarımız. Ne kadar yorgun olsak ve üşensek de, tek seferde en kalıcı makyajı bile kolayca temizleyebildiği için çok pratikler. Klasik Micellar, Argan Yağlı Çift Fazlı Micellar Su’dan sonra şimdi aileye yeni eklenen Besleyici Çift Fazlı Micellar ise son favorimiz.

Mavi kantaron çiçeği suyu içeren Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu, tek seferde makyajı temizliyor, cildi arındırıyor ve besliyor. Mavi renkli bu micellar su, çift fazlı bir formüle sahip.

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu’nun Yapısı

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu’nun Yapısı

Çift fazlı bu makyaj temizleme suyu, tıpkı diğerleri gibi çalkalanarak kullanılıyor. Bir pamuğa aldıktan sonra suya dayanıklı, en kalıcı makyajı bile tek harekette kolayca temizliyor, ovalamaya gerek kalmıyor.

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu, çift fazlı olmasına rağmen ciltte asla yağlı bir his bırakmıyor. Kontrakt lens kullananların bile çok rahatça kullanabileceği hafif bir formülü var. Micellar teknolojisi sayesinde ciltteki kirleri, makyajı ve fazla yağı mıknatıs gibi çekiyor. Özellikle suya dayanıklı maskara kullandığında yaşadığın zorlu makyaj çıkarma sürecini keyfe dönüştürüyor.

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Tek yapman gereken Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu’nu çalkalamak ve bir miktar pamuğun üzerine dökmek. Sonrasında tek seferde yüzündeki tüm makyajı temizleyebilirsin. Eğer suya dayanıklı göz makyajı yaptıysan, pamuğu gözünde kısa bir süre bekleyip öyle temizleyebilirsin.

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu, en kalıcı ten makyajını, suya dayanıklı göz makyajını ve kalıcı likit mat rujları bile çok kolay bir şekilde temizlemeni sağlayacak. Artık makyajı temizlemeye üşenme durumuna son!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler