loader

Deniyoruz: Garnier Kayısı Peelingi ile Işıldayan Bir Cilt

Favoriye Ekle

Sağlıkla ışıldayan, tertemiz bir cilt görünümü için Garnier’in Kayısı Peelingi’ni denedik, tüm yorumlarımızı bu yazımızda seninle paylaşıyoruz!

Günlük cilt bakım rutinimizde peeling bizim için atlanamaz bir adım. Cildi derinlemesine temizleyen, ölü derilerden arındıran peelingler, arınmış bir cilt görünümü elde etmek için çok kullanışlılar. Doğal içeriklere sahip peelingler, günlük olarak gerçekten de daha ilk kullanımda etkilerini hissettiriyorlar. Son zamanlarda deneyip çok beğendiğimiz, Garnier’in Kayısı Pellingi ise %100 doğal kaynaklı içeriği ile cilde sağlıklı bir ışıltı veriyor. Şimdi gel birlikte bu Garnier Kayısı Peeling’ini birlikte inceleyelim!

Garnier Kayısı Peelingi

Garnier Kayısı Peelingi

Garnier Kayısı Peelingi’nin içerisinde organik kayısı yağı bulunuyor. Kayısının cilde olan faydaları ise gerçekten de bir harika! İçerisindeki C ve E vitaminleri sayesinde cildin yenilenmesini hızlandırarak sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Bu peelingin içindeki kayısı çekirdeği tozu ve perlit ise hem yoğun temizleme hem de sağlıklı bir ışıltı veriyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Garnier Kayısı Peelingi, bildiğimiz tanecikli peelinglerden biraz daha farklı bir yapıya sahip, yüze uygularken eriyor ve cildi yoğun bir şekilde temizliyor. Sonrasında geriye bıraktığı his ise inanılmaz bir yumuşaklık! Daha ilk kullanımda cildin ne kadar iyi göründüğünü fark edeceksin. Garnier Kayısı Peelingi kullananlar, ilk kullanımdan itibaren ciltlerinin tertemiz olduğunu, parladığını ve sağlıkla ışıldadığını söylemişler. Dener denemez biz de onlara sonuna kadar katılıyoruz! Hele mis gibi kokusu o kadar güzel ki, bizim için peeling adımını tamamen keyife dönüştürüyor.

Garnier Kayısı Peelingi Nasıl Uygulanır?

Garnier Kayısı Peelingi Nasıl Uygulanır?

Garnier Kayısı Peelingi’ni iki şekilde cildine uygulayabilirsin. 1. Adımda ıslak cildine yumuşatıcı maske olarak tüm cildine uygulayabilir ve 3 dakika bekledikten sonra durulayabilirsin. Bu şekilde kullandığında cildinin ne kadar yumuşak olduğuna inanamayacaksın.

2. adımda da yoğun temizlik ve ışıltı için peeling olarak kullanabilirsin. Peelingi yüzüne nazik hareketlerde masaj yaparak uygula ve sonrasında durula. Uygularken yüzünde eriyecek ve geriye tertemiz, sağlıkla ışıldayan bir cilt bırakacak. Tekrar söylüyoruz: Kokusu ise bambaşka!

Garnier Kayısı Peelingi Blogger Yorumları

Garnier Kayısı Peelingi Blogger Yorumları

Garnier Kayısı Peelingi, çok severek takip ettiğimiz bloggerlardan da geçer not aldı! Selma Çiçekdal da daha ilk kullanımda Garnier Kayısı Peelingi’ne bayılanlardan. Selma sabahları makyajdan önce uyguladığı kayısı peelinginin verdiği yumuşak ve ışıltılı etkiyi çok beğenmiş. Eğer sen de cildin tertemiz olsun, sağlıkla ışıldasın ve güzel görünsün istiyorsan, Garnier Kayısı Peelingi bir an önce denemeli ve cilt bakım rutinine dahil etmelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler