loader

Deniyoruz: Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar

Favoriye Ekle

Ruj deyince bizde akan sular duruyor ve bugün yepyeni bir koleksiyon ile karşındayız: Giorgio Armani Beauty’nin yeni çıkan Ecstasy Shine rujlarını deniyoruz!

Bir makyaj ruj olmadan düşünülemez! Sen de bizimle aynı fikirdesin değil mi? Makyaj çantamızı açtıp baksak, en az 5 tane ruj çıkar. Yetmez bir de çantamızın içine baksak, bir o kadar da oradan çıkar. O günkü makyajımıza uyabilecek tüm ruj tonlarını, mat olsun gloss olsun yanımızda taşıyacak kadar seviyoruz! E konu da sevdiğimiz markaların yeni çıkardığı rujları denemek olunca, yılbaşı sabahı uyanıp da kar yağdığını gören çocuklar kadar seviniyoruz. Eğer hazırsan, Giorgio Armani Beauty’nin yeni Ecstasy rujları arasına dalışa geçiyoruz!

Giorgio Armani Beauty Ecstasy Shine Rujlar

Deniyoruz: Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar_1
Mat olsun, likit olsun, gloss olsun, satin olsun, biz ruj ayrıt etmeden hepsini tarzımıza uydurmayı biliriz! Günlük makyajımızda son zamanlarda daha kremsi ve doğal görünüm veren rujları tercih eder olduk. Armani Beauty de yeni çıkardığı Ecstasy Shine rujları ile tam ihtiyacımız olan anda imdadımıza yetişti.

18 muhteşem rengi bulunan Ecstasy Shine rujlarla tam anlamıyla “ilk görüşte aşk” yaşıyoruz! Dudakları nemlendiren kremsi formülü, parlak ve yoğun renk veren yapısı ve seçmekte inanılmaz zorlandığımız harika renkleri ile resmen bu rujların büyüsüne kapıldık!

Ecstasy Shine Rujların Yapısı ve Renkleri

Deniyoruz: Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar_2

2 nude, 1 kahverengi, 2 Mercan, 3 Kırmızı, 7 pembe ve 3 mürdüm ton barındıran Ecstasy Shine serisi bize bir rujdan beklediğimizden çok daha fazlasını verdi. Özellikle nemlendirici özelliği tartışmasız en iyisi!

Hem parlak bir bitiş hem de yoğun renk özelliğinin ikisini bir arada bulmak her zaman mümkün oluyor.  Tüm bunları yaparken de aynı zamanda dudağa bakım yapıyor oluşu, bu rujları makyaj çantamızdan ayırmamamız için en geçerli sebep!

Deniyoruz: Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar_3

Yoğun renk veren bir ruju gün boyu rahat bir şekilde taşıyabilmek de işin zorlayıcı taraflarından biri. Fakat Ecstasy Shine rujların hem sürülmesi kolay hem de yumuşak olmasına rağmen dudakta dağılmadığı için sürekli ayna ile kontrol etmek gibi bir derdi de beraberinde getirmiyorlar.

Normal bir rujdan 2 kat daha yumuşak olan Ecstasy Shine’ların 18 rengi de birbirinden cazip. Sezonun en trend renklerinden nude ve mürdüm tonlarının yanı sıra, asla vazgeçemediğimiz kırmızı ve pembe tonları konusunda da Armani oldukça cömert davranmış. Moduna göre seçmek serbest!

Ecstasy Shine Rujlara Nasıl Ulaşılır?

Deniyoruz: Giorgio Armani Ecstasy Shine Rujlar_4

Bu muhteşem rujları bir an önce denemek, o parlak ve yumuşak yapısını keşfetmek ve 18 harika renk arasından seçim yapabilmek için gitmen gereken yerler Sevil, Harvey Nichols ve Galeries LaFayette mağazaları! Bize sorarsan bir kadının makyaj çantasında bu kadar havalı ve ayrıcalıklı bir ruja her zaman yer olmalı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/