loader

Deniyoruz: Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense

Favoriye Ekle

Hemen herkesin kokusuna bayıldığı Giorgio Armani Sì’nin oryantal ve aynı zamanda ferah bir versiyonu olan Sì Intense parfüm, meyvemsi notaların derinleştiği sofistike bir deneyim sunuyor. İşte senin için Giorgio Armani Si Intense kadın parfümünün büyüleyici kokusunun bir tasviri…

Güneşli bir bahar günü yürüyüş yaparken çiçeklerin ve meyve ağaçlarının o iç gıdıklayan hafif esintisini hatırla. İşte Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense, bu hoş deneyimi bir şişeye hapsederek her özel anına taşımana olanak tanıyor. “Intense” adının hakkını vererek uzun süre kalıcı bir etki sağlayan bu kadın parfümü meyvemsi notaların cazibesini, çiçeksi dokunun zarafetini ve derin odunsu notaların sıcaklığını bir araya getiriyor. Sonucunda ise özgünlük ve zarafetin mükemmel bir buluşması ortaya çıkıyor. Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense kullananlar olarak yorumlarımızın devamı ilerleyen satırlarda. Hadi, okumaya devam… :)

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Nasıl Bir Parfüm?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Nasıl Bir Parfüm?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense deneyen pek çok kişi tarafından cazibeli ve sofistike bir parfüm olarak tanımlanıyor. Yoğun ve kalıcı bir koku sunan bu parfüm, başlangıçta meyvemsi notalarla ortama yumuşak bir giriş yapıyor. Ardından çiçeksi ve odunsu notalarla derinleşiyor. Kadınsı ve gizemli kokusuyla Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense, tıpkı zarif bir siyah elbise gibi her özel anın güçlü bir eşlikçisi oluyor.

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Notaları Neler?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Notaları Neler?

  • Üst Notalar: Siyah frenk üzümü
  • Orta Notalar: Isparta gülü, davana (Hindistan kökenli aromatik bir bitki)
  • Alt Notalar: Paçuli, benzoin reçinesi (Sedirden daha yoğun bir bitkisel esans)

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense parfüm, tazelik sunan siyah frenk üzümüyle tene ilk etapta kadınsı ve çekici bir dokunuş yapıyor. Orta notalarda Isparta’nın imzası haline gelen Damascena güllerinin tatlı kokusu, şuruplu davana ile buluşuyor. Alt notalarda ise odunsu ve keskin paçuli ve tatlı vanilya esintili benzoin reçinesi devreye giriyor.

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Nasıl Kokuyor?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Nasıl Kokuyor?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense tene ilk uygulandığı andan itibaren duyuları buram buram kadınsılık ve sofistike bir zarafet hissiyle karşılıyor. Ancak bu parfümün gerçek sihri kalp notasında gizli. Çünkü burada kendisini tüm romantizmiyle hissettiren gül kokusu parfüme özel bir derinlik katıyor. Son olarak da alt notalardaki vanilya benzeri odunsu koku harmanı, geride sıcak ve yoğun bir koku deneyimi bırakıyor.

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Kimler için Uygun?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense sofistike, öz güvenli ve kendine güvenen tüm kadınları kendisine çekecek bir koku. Adım attığı her ortamda iz bırakan ve parfümüyle akıllarda yer tutmak isteyenler için Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense doğru tercih. Özellikle de baskın ve gün boyu varlığını hissettirecek parfümlerden hoşlanıyorsan Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense’e şans verebilirsin.

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Kalıcı mı?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense, esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş bir formüle sahip olduğu için oldukça uzun bir süre kalıcılık etkisi sunuyor. Biz denediğimizde ofiste ve akşam etkinliklerinde bolca övgü ve soruya maruz kaldık. Ayrıca ceketlerde günler boyunca kalıcılığını koruduğunu da söylememiz gerek. Bir sabah kullandığında sen de bizim gibi akşama dek parfümünün markası hakkında sorular alabilirsin. :) 

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense bizce tam anlamıyla bir kış parfümü. Çünkü bu yoğun koku soğuk havada daha iyi performans gösteriyor. Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense kış aylarının yanı sıra diğer mevsimlerde de akşam yemekleri, romantik buluşmalar veya özel etkinlikler için ideal bir alternatif sunuyor. İçeriğindeki yoğun notalar ve derin esanslar, teni gece boyunca sarmaya devam ediyor ve parfüm tazeleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.


Bakalım, Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense ile ilk karşılaşmanda sen neler hissedeceksin? Yorumlarda bizimle buluşmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler