loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Bambi Eye Ceylan Göz Etkili Maskara

Favoriye Ekle

Daha büyük görünen gözlere sahip olmayı hangimiz istemeyiz? İşte karşında ceylan göz etkisi ile L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara!

Daha büyük ve daha açık görünen gözler için bildiğimiz birkaç makyaj tüyosu var. Bunlardan en iyi ve etkilisi ise L’Oréal Paris’in ceylan göz etkili maskarası Bambi Eye maskara. Disney’in o çok sevdiğimiz Bambi karakterinden esinlenerek tasarlanan L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara, büyük görünen gözler için en iyi maskaralardan. Gel şimdi birlikte, ceylan göz etkisi yaratan bu maskarayı deneyelim!

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Çok daha büyük ve açık görünen gözler, her zaman daha etkileyici. Bunu hepimiz Disney’in Bambi çizgi filminden biliyoruz. Bambi gözlerini açıp bize baktığında içimiz erirdi, çok etkilendirdik! Ceylan gibi büyük gözlere sahip olmanın gerçekten de bir anlamı var. Gözler daha büyük ve açık olduğunda, ifade ve bakışlar oldukça anlam kazanıyor. L’Oréal Paris de, büyük gözlerin etkisini maksimuma çıkaran, gözlere ceylan etkisi veren Bambi Eye maskara ile kalbimizi tam anlamıyla fethetti.

Özel silikon fırçası ile kirpikleri tek tek kavrayan, içten dışa doğru kıvırarak hacim veren L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara, gözlerin daha büyük ve ceylan gibi görünmesini sağlıyor. Peki bunu nasıl yapıyor? Şimdi gel, Bambi maskaraya daha yakından bakalım!

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın Özellikleri

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın Özellikleri

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara, özel tasarımlı silikon bir fırçaya sahip. Fırçanın bombeli formu sayesinde tüm kirpikleri tek tek kavrayıp kaldırıyor, kıvırıyor ve hacim veriyor. Ceylan gözü etkisini ise kirpiklere içten dışa doğru kıvırarak veriyor. Dış köşedeki kirpiklere daha yoğun hacim verdiği için daha dramatik bir etki elde ediliyor.

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın Özellikleri

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın formülü ise son derece siyah. Topaklanmayan bu formül sayesinde istediğin etkiyi alana kadar, kirpiklerin birbirine yapışmadan üst üste uygulayabilirsin. Özellikle dış köşelere verdiği yoğun hacim ve kıvrıklık gün boyucu kalıcı. Topaklanmayan, akmayan ve bulaşmayan formülü sayesinde gün boyu daha büyük görünen ceylan etkili kirpiklere sahip olabilirsin.

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın Fırçası

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın Fırçası

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’nın fırçası kirpik konusunda tam bir uzman. Bombeli silikon fırçayı kirpik diplerine oturtmak son derece kolay. Fırçanın üzerindeki minik taraklar, en kısa kirpikleri bile kavrıyor, tek tek hacimlendiriyor, kaldırıyor ve kıvırıyor.

Bombeli formu sayesinde kirpiklerin dış kısımlarına daha yoğun hacim ve uzunluk verdiği için, gözler anında daha büyük görünüyor. Tıpkı bir ceylan gibi! Son derece kalıcı ve topaklanmayan maskara formülü, gün boyu kalıcı olduğu gibi çift fazlı bir göz makyajı temizleyici ile de kolayca çıkıyor.

Eğer sen de ceylan göz etkisini seviyor ve

gözlerini büyük gösterecek makyaj tüyoları

arıyorsan, L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara’yı bir an önce denemelisin.

L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara

L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara

Eğer kirpiklerinde daha siyah bir etki arıyorsan, L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara'yı tercih edebilirsin. Özellikle açık renk ve sarı kirpiklere sahip olanlar için çok kullanışlı olan bu maskara, daha yoğun bir siyahlık veriyor. Özel fırçası en kısa kirpikleri bile kavrayarak kıvırıyor ve kaldırıyor. Böylece kirpikler daha uzun, kalkık, hacimli ve simsiyah görünüyor.

L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara

L'Oréal Paris Bambi Extra Black Maskara kirpiklere içten dışa doğru bir hacim verdiği için gözler hem ceylan gözü gibi daha büyük görünüyor, hem de yoğun siyah etkisi ile daha dramatik görünüyor.

L'Oréal Paris Bambi Eye Suya Dayanıklı Maskara

l'Oréal Paris Bambi waterproof maskara

Eğer makyajında suya dayanıklı maskaraları kullanmayı seviyorsan, L'Oréal Paris Bambi Suya Dayanıklı maskara tam sana göre! Dış köşeye doğru kıvrılan ve Bambi gibi kocaman bakışlar elde etmeni sağlayan Bambi maskaranın bir de waterproof versiyonu var! Gün boyu kalıcı olan formülü ile suya, tere, her duruma dayanıklı olan Bambi Waterproof maskara, yaz aylarında deniz kenarı veya havuz başı makyajları için olmazsa olmaz! Akma ve bulaşma yapmadığı için bu suya dayanıklı maskarayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsin!

L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara

L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara

Loreal Bambi Eye Maskara'yı seviyorsan, sana harika bir haberimiz var: 3 boyutlu ceylan göz etkisine ne dersin? Normal Bambi Eye Maskara'nın bakışlara verdiği ceylan göz etkisine, L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara birlikte bir de lifting etkisi ekleniyor.

L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara

Kökten uca her kirpiği yakalayan esnek silikon fırçası, artırılabilir ve her katta daha çok hacim veren, topaklanmayan formülü ile Bambi Oversized Eye Maskara, kirpiklere ekstreme hacim, lifting etkisi ve uzun görünüm veriyor. Kolajen ve seramidlerle güçlendirilmiş formülüyle kirpiklere bakım yapıyor, daha yoğun, siyah ve parlak bir etki veriyor.

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 09 Ara 2019 - 09:49

Bu maskara gerçekten ceylan gözleri gibi kocaman yapıyor gözlerimi! Kullandığımdan beri favori maskaram:)

8 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
8 Kişi faydalı buldu
09 Ara 2019 - 09:49

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/