loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Favoriye Ekle

Cildi nemlendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun değil mi? Bu noktada hyalüronik asit ve aloe vera içeriklerinin etkisi büyük. Bu yazımızda, cildine ihtiyacı olan nemi veren Loreal Paris Ne Terapisi Aloe Vera Suyu'nu birlikte inceliyoruz!

Son zamanlarda cilt bakımında Hyalüronik Asit ve Aloe Vera içeriklerinin yükselen trendini fark etmiş olmalısın. Hatta evinde Aloe Vera yetiştiren ve cilt bakım rutinlerine dahil eden Influencarların videolarını çok sık görüyoruz! Tam da, "Aloe Vera'yı cilt bakımında nasıl kullansak?" diye düşünürken L'Oréal Paris'in Nem Terapisi Aloe Vera Suyu hayatımıza girdi. Üstelik yine son zamanların trend içeriklerinden hyaluronik asit de var!

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nu denediğimiz ilk günden beri aldığımız iltifatları düşününce bu ürünü hemen seninle paylaşmalıyız diye düşündük. Kolay kullanımı, su gibi likit yapısı ve uzun süreli nemlendirme etkisi sayesinde cilt bakımında #SUGİBİGÜZEL dönemine girmiş bulunmaktayız. Sonuçta nemlenmiş ve sağlıklı bir cilt,

mükemmel görünen bir ten makyajı

na giden yolda en önemli aşamalardan biri, eğer sen de cildinde böyle bir his arıyorsan bu ürüne mutlaka bir şans vermelisin! 

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nun Yapısı

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nun Yapısı

Cildimiz her mevsim iyi bir şekilde nemlendirilmeye ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden günlük cilt bakım rutininde en önemli görev de nemlendirici bakımlara düşüyor. Cilde ihtiyacı olan nemi uzun süre boyunca verecek ve nem kaybetmesine engel olacak günlük bakımlar, vazgeçilmezimiz haline geldiler.

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu oldukça hafif, hatta diğer nemlendiricilerden farklı, su gibi likit bir yapıya sahip. Parmağına alıp yüzüne uyguladığında anında emilen ve yüzde ıslak bir his bırakmayan etkisini ilk uygulamadan itibaren çok sevdik. Cildimize ilk uyguladığında hissettiğimiz ferah his gerçekten bir harika!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, aloe vera ve hyaluronik asit içeriği sayesinde cildi anında nemlendiriyor ve verdiği bu nemi 72 saate kadar ciltte hapsediyor. Eğer sen de cildini kusursuz bir şekilde nemlendirecek bir cilt bakım ürünü arıyorsan bu ürünü kesinlikle denemelisin!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Çeşitleri

L'Oréal Paris Nem Terapisi Çeşitleri

Loreal Nem Terapisi'nin en sevilen özelliklerinden biri her cilt tipine uygun çeşidinin olması. Sana kalan tek şey, cilt yapına uygun Nem Terapisi'ni seçmek! Böylece cildinin ihtiyacı olan doğru nemlendirici bakımı uygulayarak çok daha nemli, ışıltılı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Çeşitleri 2

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu: Normalden Kuruya Ciltler
İçin

Eğer cilt tipin normalden kuruya dönükse, cildini düzenli bir şekilde nemlendirmen son derece önemli. Loreal Nem Terapisi'nin Normalden Kuruya Ciltler için olan çeşidi, içerisindeki hyalüronik asit ve aloe vera ile nemi 72 saat boyunca cildine hapsedecek. Uygular uygulamaz cildin anında yumuşacık ve esnek olacak, düzenli kullandığında da cildinin ne kadar nemli olduğunu kendi gözlerinle göreceksin.

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu: Kuru ve Hassas Ciltler İçin

Hem kuru hem de hassas bir cilde sahipsen, cilt bakım rutininde yer vereceğin nemlendiricini özenle seçmelisin. LOreal Paris Nem Terapisi'nin Kuru ve Hassas ciltler için olan çeşidi, kuru cildini nemlendirirken, içerisindeki aloe vera ile de yatıştıracak, rahatlatacak ve ferahlatacak.

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu: Normalden Karmaya Ciltler
İçin

Cildin normalden karmaya dönükse, cildini nemlendirirken son derece dikkatli olmalısın. Cildinin karma olduğu için daha az neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun! Eğer cildini düzenli bir şekilde nemlendirmezsen, cildin daha fazla yağ üretebilir. Bu yüzden L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun Normalden Karmaya ciltler için çeşidi cildinin ihtiyacı olan nemi 72 saat boyunca sağlayacak.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nasıl Kullanılır?

Deniyoruz: L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu_1

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu günlük kullanıma uygun olduğu için günün her saatinde kullanmaya uygun. Biz bu nemlendiriciyi günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere kullanıyoruz. 

Sabahları uyandığımızda yüzümüzü yıkıyoruz ve kuruluyoruz. Üzerine Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'ndan bir veya iki pompa elimize alıyoruz ve yuvarlak hareketlerle cildimize uyguluyoruz. Cildine nemlendiriciyi uygularken anında su gibi emildiğini ve yağlı bir his bırakmadığını farkedeceksin.

L'Oréal Paris Nem Terapisini kullanan kullanan editörlerimizin yorumlarını incelemek için bu makalemize göz atabilirsin!

Gece uyumadan da aynı şekilde makyajımızı temizliyoruz, cildimizi kuruluyoruz. Kuru ve temiz cildimize L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nu masaj yaparak tüm yüzümüze sürüyoruz. Düzenli kullanımda cildindeki sağlıklı ışıldamayı ve taptaze görünümü çok seveceksin. Ama esas güzel kısmı ise sabah uyandığında cildinin bebek gibi yumuşacık olduğunu hissedeceksin, bize güven!

Editörün önerisi: Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nu, günlük cilt bakım rutinimizde kullandığımız gibi, makyaj öncesi nemlendirici bir baz olarak kullanmayı çok seviyoruz. Çok hızlı emiliyor ve cildimizi nemlendirerek fondöten uygulamasına hazırlıyor. Böylece  fondötenin cildimizde çok daha doğal görünmesini sağlıyor!

Yorumlar

1 Yorum

Kübra Karahan 21 Şub 2020 - 19:24

12 aydan uzun süre kalınca ne olur peki? Bozulur mu? Zararı olur mu?

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
21 Şub 2020 - 19:24

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler