loader

Deniyoruz: L'Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara

Favoriye Ekle

Fransa’nın en sevilen ve çok satan maskarasını denedik! L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskarası, tüm ayrıntılarıyla bu yazımızda!

Makyaj malzemelerimiz arasında maskaralarımızın yeri her zaman ayrı. Hatta bazen öyle ki, hiçbir makyaj yapmasak bile maskara sürmeden dışarı adımımızı atmayabiliyoruz. E durum böyle olunca da, denemeyi en sevdiğimiz makyaj malzemeleri maskaralar oluyor. Bugünkü konuğumuz ise Fransa’da en çok satan ve herkesin favorisi olan L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara!


L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskaraL’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara

L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara

Loreal maskaralar arasında en çok sevdiğin hangisi bilemeyiz ama Volume Million Lashes daha ilk deneyişimizde bizim favorilerimize girdi bile. Adından da belli, milyonlarca kirpik görünümünü hangimiz sevmeyiz ki?

Fransa’da çok satan ve en sevilen maskara olan L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara, silikon fırçası ile tüm kirpikleri tek tek ayırıp doğal bir hacim veren bu maskaranın neden bu kadar çok sevildiğine asla şaşırmadık!

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara’nın Yapısı

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara’nın Yapısı

En kısa ve seyrek kirpikleri bile silikon fırçası ile tek tek ayıran L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara, bu sayede kirpikleri belirginleştiriyor. Sonuç olarak da aynaya bakınca kirpik görünümünün arttığını göreceksin.

Değerli yağlar içeren formülü kremsi bir forma sahip ve bu yüzden de çok kolay uygulanıyor, kirpiklerde kayıp gidiyor. İçerisindeki kamelya ve siyah orkide yağları ile kirpiklere bakım yapıyor, yumuşatıyor.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara’nın Fırçası

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara’nın Fırçası

L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskaranın fırçası silikon ve konik bir şekilde. Bir sürü minik taraktan oluşan bu fırça, tüm kirpikleri kavramaya ve eşit şekilde belirginleştirmeye yarıyor. Bu maskara fırçası kirpikleri tararken ayırıyor ve her bir kirpiğe doğal bir hacim veriyor.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara Nasıl Uygulanıyor?

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara Nasıl Uygulanıyor?

L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskaradan en yüksek performansı almak için maskara fırçasını kirpik diplerine oturtup yukarı doğru uygulayabilirsin. Kremsi yapısı sayesinde çok kolay uygulanan bu maskara aynı zamanda kirpikleri yapıştırmadığı ve tek tek ayırdığı için tek seferde istediğin görünümü elde edebilirsin. Eğer üzerine bir kat daha uygulamak istersen kısa bir süre beklemen yeterli. Silikon fırçası sayesinde alt kirpiklere de kolaylıkla uygulanabiliyor.

Eğer sen de tek tek ayrılmış, milyonlarca kirpik görünümünü seviyorsan, Fransız kadınlarının favorisi olan, bizim de en iyi rimeller listemize giren Loreal Volume Million Lashes maskarayı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler