0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum

Favoriye Ekle

Yaşlanma belirtilerinin tümüyle savaşan, cilde gençlik ışıltısı veren Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum ve Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz Çevresi Serumu’nu deniyoruz!

Cilt bakımında sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü her zaman en önemli hedefimiz. Gençken cildin kendiliğinden sahip olan bu ışıltılı ve canlı görünüm, zaman geçtikçe yaşlanmayla birlikte azalıyor. Durum böyle olunca da devreye kırışıklık karşıtı ürünler giriyor ve gençliğin verdiği o ışıltıyı geri kazanmanın peşine düşünüyoruz. İşte bu konuda en başarılı bulduğumuz kırışıklık karşıtı serumlardan biri olan Advanced Genifique 7 Pre- & Probiyorik İçeren Onarıcı Serum ve Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik serumunu denedik.

Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum

Lancome Advanced Genifique Onarıcı  Serum

Öyle bir serum düşün ki, hem çok hafif hem de çok etkili, cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor, kırışıklık ve ince çizgileri hedefliyor ve pırıl pırıl sağlıklı bir cilt görünümü veriyor. Evet, Lancome Advanced Genifique  Onarıcı Serum’dan bahsediyoruz! “Yaşlanma karşıtı bakım ürünleri gerçekten işe yarıyor mu?” sorusunun kanıtı olan, en severek kullandığımız serumlardan biri olan Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum’u denedik ve soluğu hemen burada aldık! Bu kırışıklık serumundan sana da bir an önce bahsetmeliyiz!

Lancôme'un en çok satan yaşlanma karşıtı yüz serumu Advanced Génifique'in yenilenen formülü sayesinde, sadece 7 günde cilt gençlik ışıltısına kavuşuyor ve cilt görünümü pürüzsüzleşiyor. 1 şişe kullandıktan sonra da, kırışıklıklar ve ince çizgiler fark edilir bir şekilde azalıyor. Bu serumun en önemli kısmı ise cildin mikrobiyomunu dengeliyor olması. Yenilenen formülündeki 7 yeni prebiyotik & probiyotik içeriği ile cilde ve cilt mikrobiyomumuna etki ediyor. Cildi dış etmenlere karşı koruyor ve güçlenmesini sağlıyor.

Böylece düzenli kullandığında cilt daha hızlı yenileniyor, ışıltılı, ince çizgi görünümü azalmış, sıkılaşmış, eşitlenmiş ve pürüzsüz bir cilt görünümü veriyor.

Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum’un, cildini temizledikten sonra kullanacağın ilk ürün olarak düşünebilirsin. Sabah ve akşam olmaz üzere temiz cildine Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum’u uygulayabilirsin. Yapısı çok hafif olduğu için cildin tarafından çok hızlı bir şekilde emilecek. Üzerine nemlendiricini de rahatlıkla uygulayabilirsin.

Damlalıklı serumu avcunun içine alıp yaydıktan sonra cildine tampon hareketlerle ürünü bırak. Sonrasında da parmak uçlarınla hep yukarı doğru masaj yaparak cildine yedirebilirsin. Lancome Advanced Genifique Onarıcı Serum’u makyaj bazı olarak da kullanabilirsin. Böylece ten makyajının da sağlıklı bir şekilde ışıldadığını göreceksin.

Editörün Önerisi: Lancome Advanced Genifique serumu, fondöten adımından önce kullandığında çok iyi bir sonuç elde edebilirsin. Lancome Teint Idole Ultra Wear fondötenini uygulamadan önce bu serumu uygula, cildinin makyajdan sonra ne kadar ışıltılı ve canlı görüneceğini fark edeceksin.

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik Serumu

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik Serumu

Eğer cilt bakımında göz çevreni ihmal ediyorsan, büyük bir hata yapıyorsun. Normal cilde oranla çok daha hassas olan göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yer. Çevre kirliliği, yorgunluk gibi dış etkenler yüzünden erken yaşlanma belirtilerinin daha çabuk ortaya çıktığını düşünürsek, göz çevrene de kırışıklık karşıtı bir serum uygulaman önemli.

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik Serumu, göz ve kirpik için geliştirilen, probiyotik ve türevleri içeren formülü ile göz çevresini aydınlatıyor, ince çizgilerin ve göz altı torbalarının görünümünü azaltıyor. Özellikle metal uçlu özel masaj aplikatörü ile göz çevresindeki dolaşımı artırarak, serumun cilde daha hızlı nüfuz etmesini sağlıyor.

Eğer göz çevrendeki yaşlanma izlerini gidermek, göz altı torbalarının görünümünü azaltmak ve kirpiklerinin güçlenmesini sağlamak istiyorsan, Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kİrpik Serumu’unu mutlaka cilt bakım rutinine dahil etmelisin.

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Uygulanır?

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl Göz ve Kirpik Serumu Nasıl Uygulanır?

Bu göz çevresi serumunu, sabah ve akşam olmak üzere temiz cildine Lancome Advanced Genifique serum ile birlikte uygulayabilirsin. 360 derece masaj aplikatörü ile göz çevrene yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulamalısın. Bu masaj aplikatörü göz çevresindeki dolaşımı hızlandırdığı için ürünün etkisini artırıyor. Üzerine göz kremini uygulayarak nemlendirebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/