loader

Deniyoruz: Lancôme Brôw Densify Kaş Pudrası ile Belirgin Kaşlar

Favoriye Ekle

Kaş dosyasında yepyeni bir ürünle karşındayız: Lancôme’un yeni Brôw Densify Powder-To-Cream kaş pudrası tüm yönleriyle merceğimiz altında!

Belirgin kaş modası bu yılın başından beri popülerliğini artırarak sürdürürken, tanıştığımız yepyeni bir ürünle soluğu burada aldık. Renkli maskara, microblading etkisi, dövme kalıcılığı, micro incelikte kalemler derken şimdi de sürüldüğünde kreme dönüşen pudra bir kaş ürünüyle teknoloji de gittikçe gelişiyor. Lancôme’un yeni çıkardığı Brôw Densify Powder-To-Cream kaş pudrası bu yazımızın baş rolünde!

Lancôme Brôw Densify kaş pudrası

Deniyoruz: Lancôme Brôw Densify Kaş Pudrası ile Belirgin Kaşlar_1

Kaşların seyrek ve ince ama doğal bitişli bir ürün mü arıyorsun? Kulübe hoşgeldin! Bugüne kadar denediğimiz tüm kaş ürünlerinde hep hem belirginleştirme hem de doğal bitiş özelliği aradık ve yeni tanıştığımız Lancôme Brôw Densify kaş pudrası da aradığımız o bitişi başarılı bir şekilde sağlıyor.

Kaşları doğal bir şekilde belirginleştiren Lancôme Brôw Densify kaş pudrası, son zamanlarda denediğimiz en yenilikçi ürünlerden. Seyrek ve ince kaşları çok doğal bir şekilde belirginleştiren ve dolgun görünüm veren bu kaş pudrasını denediğinde ne demek istediğimizi anlayacaksın :)

Lancôme Brôw Densify kaş pudrasının yapısı

Deniyoruz: Lancôme Brôw Densify Kaş Pudrası ile Belirgin Kaşlar_2

Sürüldüğünde kreme dönüşen Lancôme Brôw Densify kaş pudrası adı üzerinde bir pudra. Bu güne kadar hiç karşılaşmadığımız ve son derece yenilikçi, yumuşacık süngerli ucuyla kaşlarınıza uyguladığınızda pudra yapısı eriyerek kaşlara doğal ve dolgun bir görünüm veriyor.

Pigmentasyonu da yoğun olan bu kaş pudrası, tek seferde dolgun ve belirgin kaşlara kavuşmanızı sağlıyor. Sabitlendikten sonra da gün içinde akmıyor, bulaşmıyor ve transfer olmuyor. Lancôme Brôw Densify kaş pudrası nasıl kullanacağına da gelirsek, kaşlarının seyrek bölgelerine direkt uygulayabilir, istersen tüm kaşına kesik çizgiler halinde uygulayıp doğal bir görünüm elde edebilirsin. Daha yoğun bir etki elde etmek istersen 2 kat uygulayabilirsin!

Editörün Önerisi: Doğal kaş görünümü için yüz şekline göre kaşlarını şekillendirmen çok önemli. Nasıl yapabileceğini öğrenmek için Ema Aydın ile hazırladığımız videomuzu izlemeyi ihmal etme!

Deniyoruz: Lancôme Brôw Densify Kaş Pudrası ile Belirgin Kaşlar_3

 Lancôme Brôw Densify kaş pudrasının bu yenilikçi formülünü ve kaşlara verdiği doğal etkiyi çok sevdik! Belirgin kaşların yüzdeki ifadeyi son derece etkilediğini düşündüğümüzde bu kaş pudrası son zamanların favorilerinden!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler