loader

Deniyoruz: Lancôme Custom Glow Drops ile Doğal Işıltı

Favoriye Ekle

Cildinde doğal ama güçlü bir ışıltı elde etmek istiyorsan, likit aydınlatıcılar en yakın arkadaşların olmalı. Özellikle de Lancôme’un Custom Glow Drops likit aydınlatıcıları!

Likit aydınlatıcılar, ten makyajımızda en severek kullandığımız ürünlerden. Tek başlarına yüzümüzün yüksek noktalarına uygulayarak aydınlattığımız gibi, fondötenimizin içine bir iki damla ekleyerek de çok doğal ve ışıltılı bir görünüm elde etmemize yardımcı oluyorlar. Bu yazımızın başrolündeki ışıltı kaynaklarımız ise Lancôme’un Custom Glow Drops likit aydınlatıcılar! Eğer sen de ten makyajına biraz ışıltı eklemek istiyorsan, bu likit highlighterları çok seveceksin!

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar

Ten makyajında likit aydınlatıcı kullanmak hem çok doğal, içten gelen bir ışıltı katıyor hem de çok daha kalıcı oluyor. Özellikle likit aydınlatıcıyı fondötenin içine karıştırarak kullanmak cildi gerçekten çok sağlıklı ve taze gösteriyor. İşte bu yüzden likit highlighterlar makyaj konusunda en yakın arkadaşlarımızdan.

Lancôme’un Custom Glow Drops likit aydınlatıcıları da ten makyajında mükemmel ışıltıyı elde etmek için en severek kullandığımız aydınlatıcılardan. Simsiz ama aynı zamanda güçlü ışıltılarıyla kilometrelerce uzaktan fark edilen bir parlaklık elde etmek istediğimizde elimiz hiç düşünmeden onlara gidiyor.

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcıların Yapısı

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcıların Yapısı

Son derece kremsi bir yapıya sahip olan bu likit aydınlatıcılar, ciltte çok kolay dağılıyorlar. Elmacık kemikleri, burun, kaş altları gibi yüzünün yüksek bölgelerine, aydınlatıcı fırçasına ihtiyaç duymadan sadece parmaklarınla çok kolay bir şekilde dağıtabilirsin.

İçerisindeki yansımalar çok doğal olduğu için, abartılı bir görünüme sebep olmadan cilde içten gelen bir parlaklık veriyor. Bu kremsi formülü sayesinde fondötenlerin içerisinde karıştırması da son derece pratik ve fondötenin yapısını da kesinlikle bozmuyorlar. Lancôme Custom Glow Drops likit aydınlatıcılarla ten görünümünü dilediğin gibi kişiselleştirebilir, sana özel ışıltılı bir fondöten elde edebilirsin. Çok zevkli değil mi?

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcının Renkleri

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcının Renkleri

Daha önceden deneyip çok sevdiğimiz Bronze Glow ve Golden Glow renklerine şimdi yeni iki renk daha eklendi: Moonlight Glow ve Rose Glow.

Moonlight Glow rengi, açık tenlilere çok yakışacak bir şampanya tonu. Işıltısı o kadar güçlü ki, resmen göz kamaştırıyor. Rose Glow ise buğday tenlilerin favorisi olacak cinsten. Sıcak tonlu rose gold yansımaları tam yaza yakışır cinsten. Eğer beyaz tenliysen bu tonu allık olarak bile kullanabilirsin!

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar Nasıl Kullanılır?

Lancôme Custom Glow Drops Likit Aydınlatıcılar Nasıl Kullanılır?

Doğal, içten gelen, güçlü ışıltılı bu likit aydınlatıcıları kullanmanın biz 3 yolunu bulduk, ama bilirsin ki makyajda sınır yok! Bu yöntemleri artırmak tamamen sana kalmış. Bizim yöntemlerimiz şöyle:

  • Ten makyajına başlamadan önce Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöteninin içerisine birkaç damla ekleyip karıştır ve yüzünün orta kısmından dışa doğru dağıtmaya başla. Verdiği ışıltı, sanki cildinin kendisine aitmiş gibi görünecek, 2. ten hissini yaşayacaksın!
  • Ten makyajını tamamladıktan sonra yüzünün yüksek noktalarına uygula: Elmacı kemiklerinin üzeri, kaş altları, burun kemiği ve dudak üzeri. Hatta istersen göz pınarlarına da hafifçe dokundurarak romantik bir etki elde edebilirsin.
  • Vücut aydınlatıcısı olarak kullanmak! Lancôme Custom Glow Drops aydınlatıcıların yapıları çok kremsi olduğu için, vücut nemlendiricinin içerisine de çok kolay bir şekilde karışıyorlar. Elde ettiğin ışıltılı kremi omuzlarına, kollarına, köprücük kemiklerine ve bacaklarına uygulayarak çok doğal ve ışıltılı bir görünüm elde edebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler