loader

Deniyoruz: Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti

Favoriye Ekle

Aydınlatıcı dünyasının sınırlarını durduramıyoruz. Her geçen gün artan aydınlatıcı modasının son kahramanıyla seni tanıştırmak istiyoruz: Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti

Aydınlatıcı paletini yanımıza almadan sokağa adım atmıyoruz desek yalan söylemiş olmayız. Yoğun ten makyajı yapmasak dahi mutlaka elmacık kemiklerimizde o ışıl ışıl görünümü istiyoruz. Hal böyle olunca ne zaman bir güzellik marketine girsek sürekli bir aydınlatıcı deneme halindeyiz. Yeni tanıştığımız  Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti bugüne kadar gördüğümüz en pigmentli ve yumuşak yapıya sahip aydınlatıcılardan biri. Bu paletle tanıştığımızdan beri sana bu ürünü anlatmak için sabırsızlanıyoruz, artık zamanı geldi.  Lancôme'un en yeni aydınlatıcısı Glow For It Aydınlatıcı Paleti ile tanıştıktan sonra bize kocaman teşekkürlerini ileteceğine eminiz.

Işıl ışıl görünüm

Lancôme Official (@lancomeofficial)`in paylaştığı bir gönderi (Şub 1, 2018 at 5:57öö PST)

Ten makyajında nasıl bir görünüm istersin? Sağlıklı, canlı, parlak ve ışıl ışıl bir görünüm arıyorsan kulübe hoş geldin.

Ten makyajında canlı ve sağlıklı bir görünüm bizim için makyajın kilit noktası. Mat ve cansız duran makyajlar solgun bir görünüm bırakıyor. Biz bunun aksine etrafımıza enerji saçan makyajları tercih ediyoruz. Bu tarz makyajlar için ihtiyacın olan tek şey yoğun pigmentli bir aydınlatıcı! Yeni tanıştığımız Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti tam da aradığımız pigmenti ve ışıltıyı tek dokunuşta sağlıyor. Aydınlatıcı paletinin içindeki üç farklı renk seçeneğiyle makyajında dilediğin efekti elde edebilirsin. 

Editörün önerisi: Aydınlatıcı paletinin içindeki en açık rengi elmacık kemiklerinin ışıldaması için kullanabilir, pembe tonlarındaki aydınlatıcıyı da allığın üzerine sürerek yanaklarının da sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin.

Neden Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti çok sevdik?

Lancôme Official (@lancomeofficial)`in paylaştığı bir gönderi (Şub 1, 2018 at 4:28öö PST)

Aydınlatıcı paletlerine karşı olan titizliğimizi ve mükemmeliyetçi karakterimizi biliyorsun değil mi?

Aydınlatıcı paletinde biraz seçici olduğumuz için kusursuz bir aydınlatıcı bulmak bizim için zor olabiliyor. Tam böyle bir zamanda Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti imdadımıza yetişti. Bu ürünü bu kadar çok sevmemizin ilk nedeni yoğun pigmentli yapısı. Paletin içindeki üç renk de tek dokunuşta istediğimiz o ışıltılı efekti veriyor.

İkinci nedeni ise, aydınlatıcının kremsi ve yumuşacık yapısı. Pudra yapıdaki aydınlatıcılar cildimizde kuruyarak bir süre sonra istemediğimiz bir kuruluk yaratabiliyor. Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti ise tam tersi cildimizdeki aydınlık ve ışıl ışıl görünümünü gün boyu koruyor. 

Aydınlatıcıyı nasıl kullanmalı?

Deniyoruz: Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti_1

Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paleti'ni kullanmak için dilersen makyaj fırçalarını kullanabilir veya parmaklarınla aydınlatıcıyı sürebilirsin.

Aydınlatıcılar nerelere sürülür diye sorarsan diye hemen açıklayalım. Aydınlatıcını yüzünün yüksek kısımlarına sürmelisin. Böylece bu bölgeleri daha çok ortaya çıkarabilirsin. Elmacık kemiklerinden başlayarak C şeklinde kaşlarının sonuna kadar aydınlatıcı yay. Burnunun ucunu kalkık göstermek için hafifçe burun ucuna da aydınlatıcı sür (Bu uygulama fotoğraflarda harika görünüyor). Dudaklarını daha dolgun göstermek için üst dudağının tam ortasına da aydınlatıcı sürebilirsin. Son olarak göz makyajında da aydınlatıcı kullanmayı unutma. Kaşlarının altına ve göz pınarına aydınlatıcı sürerek aydınlık bir strobing makyajı elde edebilirsin.

Editörün Önerisi: Lancôme Glow For It Aydınlatıcı Paletin diğer bir sevdiğimiz özelliği ise tüm yüz için kullanılabiliyor olması. Bu harika paletteki diğer tonları göz makyajında far olarak kullanabilir, hatta dudaklarında metalik etkiyi ön plana çıkarmak ve boyutlandırmak için rujunun üzerine kullanabilirsin!

Photo Credit: beaumiroir.com

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/