loader

Deniyoruz: Lancome Hypnose L’Absolu De Noir Maskara

Favoriye Ekle

Lancome maskaralar arasında en siyahlarından biri olan Hypnose L’Absolu De Noir maskarayı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Konu kirpikler olduğunda, maksimum hacim ve ultra siyah etki bizim için ulaşılması en önemli hedeflerden biri. Bir maskaranın kirpiklerimize kökten uca hacim vermesi, ayrıca simsiyah bir etkiye sahip olması onu tercih etmemizdeki en önemli sebeplerden. Bu yazımızda da, Lancome L’Absolu De Noir Maskara’yı denedik, yorumlarımızı hemen paylaşmaya geldik!

Lancome L’Absolu De Noir Maskara

Lancome L’Absolu De Noir Maskara

Lancome maskaralar bizim için her zaman ikonik olmaya devam edecekler. Kullandığımız hiçbir Lancome maskara bugüne kadar bizi hayal kırıklığına uğratmadı ve hep en sevdiğimiz maskaralar arasında sarsılmaz bir yere sahip oldu. Lancome L’Absolu De Noir Maskara da daha ilk deneyişte bizi kendine aşık eden maskaralardan biri oldu.

Lancome Hypnose maskara, tüm zamanların en iyi maskaralarından biri ve bu aileye eklenen her yeni çeşit ise bizi heyecanlandırıyor. Eğer sen de kirpiklerinde ayarlanabilir hacim ve simsiyah bir etki istiyorsan, Lancome L’Absolu De Noir Maskara’yı daha yakından tanımalı ve bir an önce denemelisin!

Lancome L’Absolu De Noir Maskara’nın Özellikleri

Lancome L’Absolu De Noir Maskara’nın Özellikleri

Lancome L’Absolu De Noir Maskara’nın en dikkat çekici özelliği, artırılabilir hacim etkisine sahip olması. Yani kirpiklerinde ne kadar çok hacim istersen o kadar üst üste uygulayabilirsin. Ayrıca 1000 kıldan oluşan fırçası, tüm kirpikleri kökten uca kavrayarak hacimlendiriyor. Tek katta bile belirgin bir hacim veren bu maskara, daha dramatik bir etki elde etmek için kat kat uygulanabiliyor.

Lancome L’Absolu De Noir Maskara’nın ekstra siyah formülü sayesinde kirpikler simsiyah görünüyor. Eğer kirpiklerin açık renkteyse, hatta aralarda sarı kirpiklerin varsa ve daha koyu görünmelerini istiyorsan, bu maskara ekstra siyah pigmentli formülü ile tam bir örtücülüğe sahip.

Lancome L’Absolu De Noir Maskara nasıl Uygulanır?

Lancome L’Absolu De Noir Maskara nasıl Uygulanır?

Günlük ve belirgin bir hacim elde etmek istediğinde, Lancome L’Absolu De Noir Maskara’yı tek kat uygulayabilirsin. İnce kıl fırçasını kirpik diplerine oturtup yukarı doğru zig-zag hareketlerle çekebilirsin. Bu yöntem sayesinde kirpiklerini kökten uca daha yoğun bir şekilde hacimlenmesini sağlayacaksın. Bu maskaralar kirpik diplerine öyle güzel yerleşiyor ki, seyrek kirpiklerin bile çok daha dolgun görünmesini sağlıyor.

Özel gün veya gece makyajında daha dramatik bir görünüm elde etmek istiyorsan, Lancome L’Absolu De Noir Maskara’yı bir kat uyguladıktan sonra 30-40 saniye bekledikten sonra bir kat daha uygulayabilirsin. Biz bu yöntemi denediğimizde, maskaranın hiç topaklanmadan ikinci katının da çok rahat uygulandığını gördük.

Lancome L’Absolu De Noir Maskara’yı temizlemeye geldiğinde de bir testten geçirdik! Hem yoğun hacim veren hem de ekstra siyah formüllü maskaraların diğer maskaralara oranla daha zor temizlendiğini hepimiz biliriz. Fakat bu maskara micellar su ve tek bir pamukla bile kolayca temizlenebiliyor. Temizlerken uzun uzun ovuşturmaya gerek kalmıyor ve geride kalıntı da bırakmıyor. Kısacası Lancome L’Absolu De Noir Maskara her açıdan bizden tam puan alarak favori maskaralarımız arasına yerleşmeyi başardı! Bu kadar sevdiğimiz bir maskara bulunca, sana da önermeden edemedik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler