loader

Deniyoruz: Lancôme Hypnôse Drama Maskara ile Dramatik Hacimli Kirpikler

Favoriye Ekle

Gören herkes tarafından “Maskaran ne?” sorusunu duymaya hazırlan çünkü sana kirpiklere dramatik hacim veren mükemmel bir maskara önerisiyle geldik!

Hacimli, dolgun ve dramatik etkili kirpikler için bugüne kadar onlarca maskara denedik desek yanılmış olmayız. İşte hepsinin arasından sıyrılan, “En iyi 9 rimel” listemize girecek, etkisini görenlerin hep sorduğu, harika bir maskara önerisiyle karşındayız: Lancôme Hypnôse Drama maskara!

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Göz alıcı hacimli ve dolgun kirpikler hayal değil. Hem de tek katta! Lancôme maskaralar arasında en sevilen ve popüler olanlardan biri de Hypnôse Drama maskara. Annelerimizin makyaj çekmecelerinden hatırlayanlar çok iyi bilirler ki, bu maskara gerçekten de yılların vazgeçilmezi. Etkisini bir kere deneyince bağımlısı olunacak cinsten.

Peki Lancôme Hypnôse Drama maskarayı bu kadar özel ve güzel yapan nedir? Şüphesiz ki daha önce hiç karşılaşmadığın fırça formu. Konveks yapıdaki bu fırça, kirpiklere inanamayacağın bir hacim veriyor. En kısa kirpikleri bile yakalıyor ve dolgunlaştırıyor. Özellikle dış köşelere verdiği hacim sayesinde dramatik bir etki veriyor. Sonuç ise çekici bakışlar, daha güzel ne olabilir?

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Fırçası

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Fırçası

Lancôme Hypnôse Drama maskaranın fırçası konveks yapıda, yani dışbükey formdaki bu fırça, göz şekline uyumlu oluşuyla göze ve kirpik çizgisine mükemmel bir şekilde oturuyor. Uzun ve kısa kılları ile doğru yerde en kısa kirpikleri bile kavrayabiliyor ve hepsine göz alıcı bir hacim verebiliyor.

Tek yapman gereken fırçayı kirpik dibine oturmak ve yukarı doğru zigzag hareketlerle kirpiklerini taramak. Her fırça darbesinde artan hacimi gördüğünde şaşıracağına eminiz. Maksimum etki için maskara fırçasını döndürerek uygulayabilir, dramatik etkiyi artırmak için dış köşelere yoğunlaşabilirsin.

Lancôme Hypnôse Drama Maskara 2

Lancôme rimeller arasında en sevilen Hypnôse Drama’nın verdiği hacim, dolgunluk ve yoğun siyah etki gün boyu kalıcı. Etkisini uzun saatler boyu kaybetmediği ve dökülme, akma gibi istenmeyen sonuçları olmadığı için en sevilen maskaralar arasında olması beklenen bir durum!

Lancôme Hypnôse Drama maskaranın nasıl çıktığına gelirsek, gün boyu yüksek kalıcılık sunan bu maskara, çift fazlı göz makyajı temizleyicilerle de son derece kolay çıkıyor. İster günlük makyajda, istersen özel gün makyajlarında, etkileyici ve çekici bakışlar için bu maskara çok uygun. Eğer bakışlarınla dikkat çekmeyi seviyorsan, gören herkesin “Hangi maskarayı kullanıyorsun?” sorularına şimdiden hazırlıklı olsan iyi edersin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler