loader

Deniyoruz: Lancôme La Nuit Trésor Parfüm!

Favoriye Ekle

Lancôme La Nuit Trésor, çiçeksi ve sıcak kokusuyla her anını daha özel kılmaya hazır! La Nuit Trésor’ın akıllarda iz bırakan kokusu ferah ve lüks bir deneyim sunuyor. Eğer ikonik parfümler ilgini çekiyorsa, Lancôme La Nuit Trésor incelememize göz atmayı unutma!

Lancôme'un ikonik parfümü Lancôme La Nuit Trésor ile karşılaştığın ilk anda duyularının en derin noktalarına yolculuk yapacağını garantileyebiliriz. Çünkü bu sihir dolu şişe aşkın, tutkunun ve gizemin bir araya geldiği bir hikayeyi anlatıyor. La Nuit Trésor’un kokusu, sıcak ve yumuşak notalarıyla deneyen herkesi büyüleyici bir masalın içine çekiyor. 2015 yılında piyasaya sürülen bu Lancôme kadın parfümünün yaratıcıları Christophe Raynaud ve Amandine Marie, kokuyu gurme bir afrodizyak ve aşk iksiri olarak tanımlıyor. La Nuit Trésor parfüm yorumlarımızı incele ve sen de hemen dene, lüks ve tutkuyu bir arada keşfet!

Lancôme La Nuit Trésor Nasıl Bir Parfüm?

Lancôme La Nuit Trésor, baskın çiçek kokularının hafif tatlı alt notalarla dengelendiği oryantal esintili bir kadın parfümü. Orkide ve gül notalarıyla ön plana çıkan bu parfüm hafif fakat çarpıcı bir koku deneyimi sunuyor. Siyah gül ve ahududu gibi farklı koku notalarını dengeli bir bütünde buluşturan Lancôme La Nuit Trésor kadın parfümü, her koku notası açılışında farklı zenginlikler sunarak şaşırtmayı başarıyor. 

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Notaları Neler?

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Notaları Neler?

  • Üst Notalar: Ahududu, tropik meyveler ve bergamot
  • Orta Notalar: Siyah gül, buhur çiçeği
  • Alt Notalar: Vanilya, pralin, paçuli, meyan kökü

Lezzetli ve taze ahudu notalarıyla başlayan, ardından çiçeksi kokulara zarif bir geçiş yapan Lancôme La Nuit Trésor, meyveli parfüm açılışlarından hoşlananlar için ideal bir alternatif sunuyor. Fakat bu parfümü özel kılan ise her koku notasında sunduğu derinlik oluyor. Özellikle de alt notalarda ortaya çıkan tatlı ve topraksı koku harmanı parfüme ağırbaşlı ve bir o kadar da davetkar bir hava katıyor. 

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Nasıl Kokuyor?

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Nasıl Kokuyor?

1990’lı yıllara damgasını vuran Lancôme Trésor’un gece versiyonu olarak formule edilen Lancôme La Nuit Trésor, amber vanilya kokusu olarak tanımlanıyor. İlk sıktığımız anda uyandırdığı hissi tarif etmek gerekirse, bir tango gecesi kadar çarpıcı ve tutkuluydu diyebiliriz. Fakat Lancôme La Nuit Trésor, bunu alışılan baskın ve oryantal notalarla yapmıyor. 

Meyve aromaları, tatlı kokulu çiçekler ve vanilyanın oryantal notalarla çarpışması yumuşak ama akılda kalacak cinsten duygusal bir serüven yaratıyor. Üst notalarda hissedilen bergamot, orman meyveleri ve kuşburnu aromaları lüks ve egzotik bir his uyandırıyor. Siyah gül notası parfüme şehvetli bir çekicilik katarken, vanilya ve pralin alt notaları ise sıcaklık ve derinlik ekliyor. 

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Kimler için Uygun?

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Kimler için Uygun?

Lancôme La Nuit Trésor, güçlü bir başlangıçlara sahip, sıcak ve çiçeksi kokuları sevenler için ideal bir alternatif sunuyor. Bu Lancôme parfüm, romantik ve tutkulu kokusuyla her yaştan ve her tarzdan kişiye hitap ediyor. Her ortamda göze çarpacak ve akılda kalacak farklı parfümlerden hoşlanıyorsan Lancôme La Nuit Trésor’a sen de bir şans vermelisin!

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Kalıcı mı?

Lancôme La Nuit Trésor'un baş döndürücü kokusu sadece büyüleyici değil, aynı zamanda uzun süre kalıcı özelliğiyle de beğeni topluyor. Bu parfüm, tene gün boyu eşlik ederek girilen her ortamda etkileyici bir iz bırakıyor. Üstelik sadece tende değil, aynı zamanda etrafındaki herkesin belleğinde de yer ediniyor. Lancôme La Nuit Trésor kullananlar olarak katıldığımız bir davette ve hatta sonrasında aldığımız “Parfümün neydi?” benzeri sorular da bizim için bunun bir kanıtı oldu.

Lancôme La Nuit Trésor Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

Lancôme La Nuit Trésor, her anına eşlik edecek çok yönlü kullanım olanağı sunan bir parfüm. Günlük rutinde, ofis günlerinde ya da özel bir buluşmada, kendini özel hissetmek istediğin her an için cazip bir seçenek sunuyor. Ancak biz de tıpkı parfümün yaratıcıları gibi bu kokuyu en çok serin bahar ve kış gecelerine yakıştırdık. 


Lancôme La Nuit Trésor ile ilk karşılaştığında sende uyandırdığı hisleri bizimle de paylaşmayı unutma. Yorumlarda seni bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler