loader

Deniyoruz: Lancome L'Absolu Drama Ink Rujlar

Favoriye Ekle

Lancome rujları ne kadar çok sevdiğimizi artık biliyorsun. Lancome ruj ailesine yeni eklenen L'Absolu Drama Ink Rujlar için çok heyecanlıydık. Yarı mat formüle sahip olan Lancome rujlar, yoğun mat görünümlü rujlardan sonra bizi çok mutlu ettik. Daha naturel, konforlu ve fresh görünen bu rujları denemek için sabırsızlanıyorduk!

Eğer sen de bizim gibi yarı mat formüle sahip, incecik, rahat sürümlü ve uzun süre kalıcılığa sahip olan bir ruj arıyorsan (kim aramaz ki?) Lancome L'Absolu Drama Ink Rujlar ile tanışmalısın. Lancome ruj yorumlarımızı ve L'Absolu Drama Ink rujların yapısını aşağıda görebilirsin.

Lancome L'Absolu Drama Ink Rujlar


Lancome L'Absolu Drama Ink Rujlar

Lancome ruj ailesine yeni katılan L'Absolu Drama Ink Rujlar, sezon trendlerinden olan yarı mat formüle sahip. İncecik bir yapısı olan bu rujlar, ilk uygulamadan itibaren dudak rengini tamamen kaplayarak kusursuz ruj rengini yansıtıyor. Makyaj dünyasında devrim niteliğinde yağ içinde su emülsiyonlu formülü olan Lancome rujlar, klasik rujlara göre iki kat daha yoğun renk pigmentine ve tam 4 kat daha ince bir yapıya sahip. Daha yoğun renkli bir ruj sürdüğünde oluşan o kalın tabakalı rujları artık kaldırmanın zamanı geldi!

  • Uzun süre kalıcı formüle sahip.
  • Geleneksel rujlara göre 2 kat daha yoğun pigmentasyon veriyor.
  • İncecik formülü var.
  • Çıplak dudak hissi yaratıyor.
  • 14 farklı renk seçeneği bulunuyor.
  • İkonik lüks tasarıma sahip.
  • 8 saate kadar bulaşmaya dayanıklı.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome L'Absolu Drama Ink Ruj Renkleri

1. Lancome L'Absolu Drama Ink 199 Tout Ce Qui Brille

Lancome L'Absolu Drama Ink 199 Tout Ce Qui Brille

Kahverengi kızıl alt tonuna sahip olan bu ruj, dudaklara yarı mat bir görünüm kazandırıyor. Yoğun pigmentiyle dudakları kaplıyor ve gün boyu kahverengi koyu kızıl tonunu korumanı sağlıyor.

2. Lancome L'Absolu Drama Ink 288 French Opera

2. Lancome L'Absolu Drama Ink 288 French Opera

Yumuşacık pembe tonlarında yarı mat ruj arıyorsan sana 288 French Opera rengini öneririz. Özellikle açık tenlilere çok yakışan bu renk hem gündüz, hem de akşam makyajına canlı bir dokunuş kazandıracak.

3. Lancome L'Absolu Drama Ink 502 Fiery Pink

Lancome L'Absolu Drama Ink 502 Fiery Pink

Canlı pembe bir ruja kim hayır diyebilir mi? Bugüne kadar sürdüğümüz en güzel pembe rujlardan biri olan bu renk en çok esmer ve bronz tenlilere yakışacak.

4. Lancome L'Absolu Drama Ink 481 Nuit Pourpre

Lancome L'Absolu Drama Ink 481 Nuit Pourpre

Kırmızı alt tonlu bordo ruj arıyorsan sana 481 Nuit Pourpre rengini öneririz. Yoğun bordo tonlarındaki bu renk, günlük makyajında bordo kullanmayı özleyenler için harika olacak.

5. Lancome L'Absolu Drama Ink 270 Peau Contre Peau

Lancome L'Absolu Drama Ink 270 Peau Contre Peau

Nude alt tonlu gül kurusu rujlar, günlük makyajın kurtarıcısı oluyor. 270 Peau Contre Peau rengi de tam öyle bir renk! Her kıyafete çok yakışacak olan bu ruju, mat fondöten ve simsiyah eyeliner ile hayal ediyoruz.

6. Lancome L'Absolu Drama Ink 500 L'Orfevre

Lancome L'Absolu Drama Ink 500 L'orfevre

Lancome L'Absolu Drama Ink renklerinden en çok dikkatimizi çeken tonlardan biri bu oldu. Bronz ve turuncu alt tonlu bu yarı mat ruju, bronzlaştıktan sonra denemek için sabırsızlanıyoruz.

7. Lancome L'Absolu Drama Ink 555 Soif De Vivre

Lancome L'Absolu Drama Ink 550 Soif De Vivre

Kahverengi alt tonlu pembe rujları çok seviyoruz. Özellikle buğday tenlilere yakışan bu ruju sade göz makyajıyla birleştirdiğinde çok havalı bir görünüm yaratabilirsin.

8. Lancome L'Absolu Drama Ink 196 French Touch

Lancome L'Absolu Drama Ink 196 French Touch

Yarı mat kırmızı ruj arıyorsan sana bu rengi öneririz. Mercan tonlarındaki bu renk bize göre açık kırmızının en güzel örneklerinden! En iyi kırmızı rujlar listesine girecek olan bu ruju kaçırmamalısın.

9. Lancome L'Absolu Drama Ink 311 Rose Cherie

Lancome L'Absolu Drama Ink 311 Rose Cherie

Şeker pembesi bir ruja hayır diyebilir misin? Özellike açık tenlilere ve sarışınlara çok yakışan yarı mat şeker pembesi ruju pastel tonlarda bir göz makyajıyla birleştirmelisin.

10. Lancome L'Absolu Drama Ink 888 French Idol

Lancome L'Absolu Drama Ink 888 French Idol

Fuşya rengi rujları her daim çok seviyoruz. Buğday ve esmerlere yakışan fuşya tonları bu sezon mutlaka denemelisin.

11. Lancome L'Absolu Drama Ink 138 Rouge Drama

Lancome L'Absolu Drama Ink 138 Rouge Drama

Yumuşacık sürümlü kırmızı ruj arıyorsan bu rengi makyaj koleksiyonuna eklemelisin. İkonik kırmızı rujlardan biri olan Rouge Drama, hem gündüz hem de akşam makyajında seni çok çekici bir hale getirecek.

12. Lancome L'Absolu Drama Ink 274 French Tea

Lancome L'Absolu Drama Ink 274 French Tea

Tam olarak 'nude' yani dudak renginde olan bu ruj her tene yakışacak cinsten! Yumuşacık sürümü ve uzun süre kalıcı formülüyle en iyi nude rujlardan biri olmaya aday.

13. Lancome L'Absolu Drama Ink 154 Dis Oui

Lancome L'Absolu Drama Ink 154 Dis Oui

Canlı ve parlak kırmızı ruj arıyorsan 154 numaralı Lancome ruja bakmalısın. Nar çiçeği tonlarındaki bu renk, her ten rengine yakışacak kırmızı rujlardan biri!

14. Lancome L'Absolu Drama Ink 525 French Bisou

Lancome L'Absolu Drama Ink 525 French Bisou

Canlı, koyu pembe rujların yeri bizde ayrı! En az kırmızı ruj kadar çekici bulduğumuz pembe rujları mutlaka makyaj çantana eklemelisin. Bu rengi siyah eyeliner ve porselen ten makyajıyla birleştir.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/