loader

Deniyoruz: Lancome Lash Idole Maskara

Favoriye Ekle

Doğal takma kirpik görünümü sağlayan, kirpik liftingi etkili Lancome Lash Idole Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Kendiliğinden takma kirpik gibi görünen, yoğun hacimli ve kıvrık kirpik görünümünü hangimiz istemeyiz ki? Kirpiklerimizin daha kıvrık, daha hacimli ve uzun görünmesi için bugüne kadar birçok maskara denedik, hepsinden farklı farklı sonuçlar aldık. Bugünkü inceleme yazımızın konuğuysa, daha ilk denemede kalbimizi fetheden Lancome Lash Idole Maskara! İşte karşında kirpik liftingi etkili Lash Idole Maskara yorumlarımız!

Lancome Lash Idole Maskara

Lancome Lash Idole Maskara

Hayalindeki kirpikler nasıl görünüyor? Bize sorarsan, iyi bir şekilde hacimlenmiş, dipten kıvrılarak uzamış ve birbirine yapışmadan tek tek ayrılmış kirpikler tam bir rüya! Tüm bunları bir arada sunan bir maskara bulmak da öyle kolay değil. Bir maskaranın hem fırçası, hem de formülü bizim için önemli. Kirpik tipimiz ne olursa olsun, aradığımız sonucu veren, hedefi tam 12’den vuran bir maskarayla tanıştık!

Lancome Lash Idole Maskara, kirpiklerin lifting etkisiyle daha kıvrık, daha hacimli, tıpkı doğal bir takma kirpik gibi görünmelerini sağlıyor. Esnek ve kavisli silikon fırçasındaki 250 farklı boydaki 360 mikro kıl sayesinde, her bir kirpiği, en kısalarını bile dipten uca kavrayabiliyor. Maskaranın esnek olması da bu noktada çok işe yarıyor. Hatta güzel de bir özellik ekleyelim: Bu fırça kirpik diplerinde maskara izi bırakmıyor!

Lancome Lash Idole Maskara’nın Özellikleri:

Lancome Lash Idole Maskara’nın Özellikleri:

  • Yoğun, açık renkli, kısa, ince, düz, kirpik tipi fark etmeksizin her bir kirpiği kıvırıyor ve tek tek ayırarak hacimlendiriyor.
  • Kirpiklere doğal takma kirpik görünümü veriyor.
  • Esnek silikon fırçasıyla, kirpikleri kıvırarak kirpik liftingi etkisi yaratıyor.
  • Tüy kadar hafif formülü sayesinde, kirpiklerde ağırlık yaratmıyor, topaklanmıyor ve dağılmıyor.
  • Etkisi 24 saate kadar kalıyor, gün içerisinde kirpikler düşmüyor.
  • Kirpikleri tek tek ayırarak yelpaze etkisi veriyor.
  • Beyaz çay özü içeren formülü sayesinde, antioksidan etkisi göstererek kirpiklere bakım yapıyor.
  • Sadece micellar su ve tek bir pamukla bile kolayca temizleniyor, kalıntı bırakmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Lash Idole Maskara Nasıl Uygulanır?

Lancome Lash Idole Maskara Nasıl Uygulanır?

Hafif veya gece makyajı fark etmeksizin, Lancome Lash Idole Maskara her zaman kirpiklerde doğal ama bir o kadar da güçlü hacim ve lifting etkisi elde etmek için ideal. Ayrıca tüm kirpik tiplerine de uygun.

Tek yapman gereken maskara fırçasını kirpik diplerine oturtmak ve yukarı doğru uygulamak. Fırça kavisli olduğu için göz şekline çok iyi bir şekilde oturuyor ve farklı açılardan defalarca üst üste uygulamaya gerek kalmıyor. Tek sürüşte tüm kirpiklere eşit bir şekilde uygulanmış oluyor. Lash Idole Maskara’nın hacim ve kıvrıklık etkisini artırmak için birkaç kat uygulayabilirsin. Bu yöntemle sonrasında da kirpikleri birbirine yapıştırmadığını ve topaklanmadığını göreceksin.

Hafif veya gece makyajı fark etmeksizin, Lancome Lash Idole Maskara her zaman kirpiklerde doğal ama bir o kadar da güçlü hacim ve lifting etkisi elde etmek için ideal. Ayrıca tüm kirpik tiplerine de uygun. Tek yapman gereken maskara fırçasını kirpik diplerine oturtmak ve yukarı doğru uygulamak. Fırça kavisli olduğu için göz şekline çok iyi bir şekilde oturuyor ve farklı açılardan defalarca üst üste uygulamaya gerek kalmıyor. Tek sürüşte tüm kirpiklere eşit bir şekilde uygulanmış oluyor. Lash Idole Maskara’nın hacim ve kıvrıklık etkisini artırmak için birkaç kat uygulayabilirsin. Bu yöntemle sonrasında da kirpikleri birbirine yapıştırmadığını ve topaklanmadığını göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön