loader

Deniyoruz: Lancome Monsieur Big Far Paleti

Favoriye Ekle

Son zamanların en çekici far paletiyle karşındayız: Lancome Monsieur Big far paletini birlikte inceliyoruz!

Nude, pembe ve kahve tonlarının bir arada olduğu bir far paletine kim “Hayır” diyebilir ki? Hele bir de bu far paleti kalp şeklindeyse? Bizi eğer eskiden beri takip ediyorsan, far paletleri hakkındaki zaafımızı da yakından biliyor olmalısın. İşte tam da bu yüzden, Lancome’un Monsieur Big far paletini gördüğümüzde ne kadar heyecanlandığımızı tahmin edersin. İşte karşında gelmiş geçmiş en romantik far paletlerinden biri: Lancome Monsieur Big far paleti!

Lancome Monsieur Big Far Paleti

Lancome Monsieur Big Far Paleti

Photo Credit: Janis en Sucre

Lancome Monsieur Big maskara bağımlılığımız her geçen gün artarken, şimdi bir de mükemmel bir far paletiyle tanıştık! Kalp şeklinde ve flörtünün kalbini hoplatma garantili bu far paleti toplam 12 nude, pembe ve kahverengi far tonundan oluşuyor. İşin en güzel tarafı ise Monsieur Big far paleti aşkın en heyecanlı 3 zamanı için özel olarak tasarlanmış: İlk flört anları için sıcak ve soft renkler, ilk buluşma için romantik pembeler ve mükemmel bir akşam yemeği için çekici koyu tonlar. Kısacası flörtünü etkilemek için ihtiyacın olan tüm renkler tek bir palette, e daha ne olsun?

Lancome Monsieur Big Far Paleti’nin Yapısı

Lancome Monsieur Big Far Paleti’nin Yapısı

Pembe, nude ve kahverengi tonlarının mükemmel uyumu bir yana, Lancome Monsieur Big Far Paleti’nin kusursuz olması için bir çok özelliği de var. Paletin içerisindeki 12 rengin her biri son derece yoğun pigmentli, tek seferde renklerini veriyorlar ve üst üste uygulanarak yoğunlukları da artırılabiliyor.

Lancome Monsieur Big Far Paleti’ndeki farlar aynı zamanda çok da kalıcılar. Yani sen flörtünle ilgilendirken, göz makyajını düşünmene asla gerek yok çünkü ilk yaptığında nasılsa, saatler sonra da aynı şekilde kalıyorlar. Diğer güzel tarafı ise bu farlar gözün katlanma bölgesine dolmuyorlar. Harika değil mi? Yapıları gereği çok kolay dağılıyorlar ve birbirleriyle rahatça karışıyorlar. Yani göz makyajında usta olmana hiç gerek yok, tek bir far fırçasıyla bile kolayca romantik bir buğulu göz makyajı yapabilirsin.

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile Soft Makyaj

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile Soft Makyaj

Eğer henüz flört aşamasındaysanız, o heyecanlı zamanları biliriz! Öyle çok iddialı olmayan ama aynı zamanda da harika görünmeni sağlayacak bir göz makyajı ideal. Bunun için Lancome Monsieur Big Far Paleti’ninBig Crush” bölümündeki sıcak tonlarla soft bir makyaj yapabilirsin. Göz kapağında krem tondaki baz rengini, dış kısmında sıcak mercan rengini, tam ortasını aydınlatmak için ışıltılı pembe rengini ve kirpik dipleri için de ışıltılı bej rengini eyeliner olarak kullanabilirsin.

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile İlk Buluşma Makyajı

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile İlk Buluşma Makyajı

Gelelim artık resmiyete: Seni kahve içmeye veya öğle yemeğine davet etti! İşte gündüz zamanı için fazla kaçmayacak, ama aynı zamanda da etkileyici görünmeni sağlayacak bir göz makyajına ihtiyacın olacak. Lancome Monsieur Big Far Paleti’nin “Big Date” kısmındaki pembe tonları tam ilk buluşma makyajına göre. Göz kapağına metalik rose gold rengini baz olarak, dış köşelere mat pembeyi, göz pınarlarına ve göz kapağının tam ortasına metalik beyaz tonu ve eyeliner olarak kirpik diplerine de metalik sıcak kahverengi tonunu uygulayabilirsin.

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile Gece Makyajı

Lancome Monsieur Big Far Paleti ile Gece Makyajı

Romantik bir akşam yemeği kulağa çok heyecanlı gelmiyor mu sence de? Onu çekici bakışlarınla etkilemek için tek ihtiyacın olan gece makyajında Lancome Monsieur Big Far Paleti! Paletteki “Big Night” kısmı sana ihtiyacın olan çekiciliği vermek için hazır. Tek yapman gereken göz kapaklarına baz olarak mat kahve tonunu, dış köşeleri gölgelendirmek için metalik koyu kahve tonunu, romantik bir aydınlık için göz kapağının tam ortasın metalik pembe tonunu ve eyeliner olarak da koyu pembe tonunu uygulamak. Eğer biraz daha buğulu bir etki elde etmek istersen, kahverengi farı alt kirpik dibine de uygulayabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/