loader

Deniyoruz: Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici Makyaj ve Cilt Bakımı Aynı Anda!

Favoriye Ekle

Hem makyaj yapıp aynı anda da cilt bakımı yapmanın yeni bir yolunu bulduk: Bugün seninle Lancôme’un yeni Skin Feels Good renkli nemlendiricisi deneyimlerimizi paylaşıyoruz!

Gün geçtikçe kusursuz ten makyajı için cilt bakımının önemi artıyor ve sevdiğimiz markalar artık ten ürünlerinde daha doğal ve cilde önem veren içeriklere yer vermeye başlıyorlar. Cildi nemlendirmenin makyajın ilk adımı olarak yerini sağlamlaştırdığı bu dönemde, ten makyajında da renkli nemlendiriciler de zaman zaman fondötenlerimizin yerini almaya başladı bile. Cilde iyi bakan, daha doğrusu makyaj yaparken aynı anda cilt bakımı yapmamızı sağlayan yepyeni bir ten ürünü denedik: Lancôme Skin Feels Good bugünkü yazımızın başrolünde!

Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Lancôme Skin Feels Good renkli nemlendirici hem bir ten makyajı hem de bir cilt bakımı ürünü. Nasıl oluyor da hem makyaj yaparken hem de cilt bakımı yapmış oluyor diye sorarsan, Skin Feels Good’un içeriği diğer renkli nemlendiricilerden başka.

Kremsi yapısı ile orta örtücülüğü olan Lancôme Skin Feels Good renkli nemlendirici, içeriğindeki bitkisel kaynaklı gliserin, hyaluronik asit ve moringa tohumu ile cilde aynı zamanda bakım da yapmış oluyor. Bahar aylarının makyaj trendi olan ışıltılı, glowy ten makyajları için birebir olan Skin Feels Good, cildi nemlendiriyor ve ışıl ışıl, sağlıklı bir görünüm veriyor.

Lancôme Skin Feels Good renkli nemlendiricinin yapısı

Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Su bazlı, krem gibi bir yapısı olan Lancôme Skin Feels Good cilde aynı bir nemlendirici kadar kolay uygulanıyor. Bir fondöteni dağıtmaktan kat kat daha kolay bir uygulama sağlayan bu renkli nemlendirici hem sağlıkla ışıldayan bir etki bırakıyor hem de ciltteki renk eşitsizliklerini iyi bir şekilde gizliyor. Kısacası fondöten görünümlü bir nemlendirici krem gibi!

Su bazlı olduğu için yağ içermediği gibi aynı zamanda paraben de barındırmıyor. Bonus olarak içerisinde bir de SPF 23 var, bahar aylarında bir ten ürününden daha ne isteyebiliriz ki!

Lancôme Skin Feels Good renkli nemlendiricinin etkisi

Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Görüntüde tamamen sağlıklı, ışıltılı, sanki 1 ay boyunca muhteşem bir Yunan adasında tatil yapmış ve dinlenmiş bir etki verirken, uzun vadede yani düzenli kullanıldığında da cildi %50’den fazla nemlendiriyor. Yani 1 hafta sonunda cildinizi eskisine göre çok daha nemli görüyorsunuz. Diğer bir iyi tarafı da içerisindeki doğal ve cildi önemseyen içeriklerle yorgunluk izlerini azaltıyor, sıkılaştırıyor ve eşitliyor.

Kısacası Lancôme Skin Feels Good resmen sihirli bir ürün. Kullandığımız her şeyde giderek daha sağlıklı ve doğal trend olurken, cildi hem görünüm olarak hem de uzun vadede güzelleştiren ve sağlıklı bir his veren bu renkli nemlendiriciyi mutlaka denemelisin. Verdiği harika görünümün yanında da 139 TL gibi uygun bir fiyata sahip olması da ayrıca kalbimizi fethetti! Lancôme Skin Feels Good ile cildinin gerçekten “İyi Hissedeceği” garanti!

Lancôme Skin Feels Good Renkli Nemlendirici

Editörün Önerisi: Lancôme Skin Feels Good’un doğal etkisini makyajın kalanına da taşımak için çok hafif birkaç dokunuş daha yaptık. Favori maskaramız Lancôme Monsieur Big, dudaklarda Lancôme L’Absolu Gloss Sheer 222’nin varla yok arası ışıltısı ve Lancôme Custom Strobing Drop likit aydınlatıcı ile doğal bir ışıltı elde ettik ve bu makyajı çok sevdik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler