loader

Deniyoruz: Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı

Favoriye Ekle

En iyi kapatıcılar listemizin yeni üyesi: Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Kusursuz bir ten görünümü, dinlenmiş, enerjik ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için kapatıcılar olmasaydı ne yapardık? En koyu göz altı morluklarını tek seferde silen, kızarıklıkları gizleyen, cildimizi aydınlatıp mükemmel görünmesini sağlayan kapatıcılar bizim için makyajın olmazsa olmazlarından. Bu yazımızda ise son zamanların en merak edilen ve sevilen kapatıcılarından birini deniyoruz: Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı!

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı

Göz altı morlukları, kızarıklıklar, renk eşitsizlikleri gibi cilt problemleriyle başın dertteyse, kapatıcılar eminiz ki en yakın arkadaşların olmuşlardır. Peki, çizgilere dolmayan, varlığı belli olmadan mükemmel kapatıcılık sağlayan, doğal bir bitişi olan ve fondöten gibi kullanılabilen, transfere dayanıklı o müthiş kapatıcıyı bulduğumuzu söylesek? İyi kapatıcıyı bulmak gerçekten bazen zor olabiliyor, özellikle tüm bu saydığımız özellikleri bir arada tek bir kapatıcıda bulmak resmen büyük şans!

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı, çok amaçlı, tam kapatıcılık ve doğal görünüm konusunda bizden tam puan alan, dener denemez en iyi kapatıcılar listemize giren kapatıcılardan biri oldu. Eğer sen de hem koyu göz altı morluklarını tek seferde gizleyebilen, cilde bakım yapma etkisi olan, aynı zamanda fondöten olmadan tek başına da kullanılabilen çok amaçlı bir kapatıcı arıyorsan, Lancome All Over Kapatıcı’yı bizim kadar çok seveceksin.

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın Özellikleri

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın Özellikleri

Sadece göz altlarında değil, tüm yüzde kullanılabilen, fondöten kullanmayı sevmeyenlerin bile kusursuz bir görünüm için tercih edebileceği Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tam kapatıcılığa sahip
 • Doğal-mat bitişi ile ciltte doğal bir etki yaratıyor, kadife gibi görünmesini sağlıyor.
 • Gün boyu kalıcı, suya ve tere dayanıklı, transfer olmayan bir formüle sahip.
 • Formülündeki moringa özleri, gül özleri, bitkisel gliserin ve nilüfer özleri sayesinde cildin 24 saate kadar nemli kalmasını sağlayarak bakım yapıyor.
 • Göz altı morluklarını tek seferde gizliyor. Yorgun görünümü, kızarıklığı gideriyor.
 • İnce çizgi ve kırışıklıklara dolmuyor, kırışık, kuru ve pul pul bir görünüme neden olmuyor.
 • Gözenek ve çizgi görünümünü gizliyor.
 • Sadece göz altlarına değil, fondöten kullanmak istemeyenler için tüm yüze bölgesel de uygulanabiliyor.
 • Çok kolay uygulanıyor ve ciltte çok hızlı dağılıyor.
 • Ultra esnek aplikatörü ile zor bölgelere bile uygulanabiliyor.
 • 10 renk seçeneğine sahip

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın Etkisi

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın Etkisi

Eğer cildinde doğal görünümü seviyorsan, uyguladığın makyaj malzemelerinden yüksek performans bekliyor, cilt bakımı özelliği olsun ve çok efor harcamadan istediğin sonucu almak istiyorsan, Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’yı çok beğeneceğine garanti veriyoruz. Tıpkı Lancome Teint Idole Ultra Wear Fondöten gibi, bu kapatıcı da ciltte kadife gibi bir his yaratıyor.

Yüksek kapatıcılığa sahip olmasına rağmen, kapatıcıyı dağıtmak son derece kolay. İşin en güzel kısmı ise gün içerisinde göz çevresindeki çizgilere asla dolmuyor, yerinen kıpırdamıyor. Özellikle kuru ciltlerde daha sık ortaya çıkan kuru ve pul pul görünüme neden olmaması da favori özelliklerinden biri.

Kimi zaman kusursuz bir ten makyajı için kapatıcı ve fondöteni birlikte kullansak bile, bazen daha doğal ve sadece anlık görünümü toparlamaya yönelik cildimizde sadece sorun gördüğümüz bölgelere kapatıcı uygulamak istiyoruz. Bu durumlarda bazen kapatıcı parça parça durabiliyor. Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı ise o kadar doğal bir bitişe sahip ki, bölgesel olarak uygulandığında da mükemmel bir sonuç veriyor. Özel içerikleri ile cildi de nemlendirdiği için gün boyu cilt harika görünüyor. Saatler sonra bile aynaya baktığımızda, ilk uyguladığımızdaki gibi pürüzsüz bir sonuç görebiliyoruz. Bu kapatıcıyı bu kadar harika yapan şey de bu!

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı Renkleri

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı Renkleri

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı renkleri tam 10 seçeneğe sahip. En açık tonları beyaz ve açık tenliler için, orta tonları ise buğday ve esmerler için çok uygun. Kendi içinde soğuk ve sıcak alt tonlu olmak üzere ayrılan bu renkler, cilde birebir uyum sağladığı için, hem renk hem de formül olarak birebir cildin kendi dokusuna yakın bir sonuç veriyor.

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı Nasıl Uygulanır?

Lancome Teint Idole Ultra Wear All Over Kapatıcı’nın diğer bir iyi özelliği ise, esnek ve büyük bir aplikatöre sahip olması. Aplikatörün düz kısmı daha kontrollü ve geniş bir uygulama sağlarken, sivri ucu burun kenarı ve göz pınarları gibi dar bölgelere kolay bir şekilde uygulanmasını sağlıyor.

Göz altı morluklarını gizlemek için: Göz pınarlarına ve morlukların en yoğun olduğu noktalara uygulayıp dağıtabilirsin.

Kızarıklıkları gizlemek için: Burun kenarı, alın, yanak ve çenedeki kızarıklıkları gizlemek ve cildi rahatlatmak için uygulayabilirsin.

Aydınlatmak için: Cilt tonundan 1-2 ton açık rengi göz altlarına, burun çizgisine, kaş altlarına, çenene ve alnının orta kısmına uygulayabilirsin.

Kontür yapmak için: Cilt tonundan 2-3 ton koyu rengini elmacık kemiklerinin altına, burun yanlarına ve alın köşelerine uygulayabilirsin.

Fondöten kullanmadan bölgesel kapatıcılık için: Cildinde renk eşitsizliklerinin olduğu noktalara hedef odaklı uygulayabilir ve kolayca dağıtabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler