loader

Deniyoruz: Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Favoriye Ekle

Son zamanlarda çok severek kullandığımız bir fondötenle seni tanıştırmak istiyoruz: Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöten.

Ten makyajı, belki de makyajın en can alıcı noktası. Tüm kusurları giderilmiş, sivilce ve leke izleri gizlenmiş, renk tonu eşitlenmiş, kısacası porselen gibi görünen bir cilt için sana harika bir fondöten önerimiz var. İşte sana kadife gibi pürüzsüz bitişiyle en iyi fondötenlerden biri: yenilenen formülü ile Lancome Teint Idole Ultra Wear fondöten hakkında bilmen gereken her şey!

Lancome Teint Idole Fondöten

Lancome Teint Idole Fondöten

Porselen gibi kusursuz ten görünümü hepimizin makyajımızda istediğimiz sonuç. Cildimizdeki renk eşitsizliklerini gidermek, sorunlu gördüğümüz bölgeleri kusursuzlaştırmak ve aynı zamanda doğal bir görünüm yakalamak için fondötene önem veriyoruz.

Son zamanlarda deneyip çok memnun kaldığımız ve bugüne kadar denediğimiz fondötenler arasında en sevdiklerimizden biri olan Lancôme Teint Idole Ultra Wear ile bir an önce senin de tanışman gerek! Kusursuz ten makyajına giden yolda, bu fondötenin bizim olduğu kadar senin de yüzünü güldüreceğine eminiz. İşte karşında en iyi fondötenlerden biri!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten Özellikleri

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten Özellikleri

Hazal Kaya'nın favori fondöteni olan Lancome Teint Idole Ultra Wear Fondöten, şimdi yenilenen formülü ile 2 kat daha ince ve 2 kat daha nefes alabilen bir formüle sahip. Şimdi gel Lancome fondötenin özelliklerine daha yakından bakalım:

  • ADVANCED AIRWEAR teknolojisi sayesinde daha ince ve cildin nefes almasını sağlayan bir formüle sahip.
  • Hyaluronik asit ile birlikte E vitamini ve moringa içeren %81 cilt bakım serumu içeren formülü ile cilde bakım yapıyor.
  • Tam kapatıcılığa sahip.
  • 24 saate kadar* kalıcı, konforlu bir kullanım sağlıyor.
  • Doğal-mat bir bitişe sahip.
  • Tere ve neme karşı dayanıklı.
  • Parlamayı kontrol altına alıyor.
  • 25 renk seçeneğine sahip.
  • SPF 35 içeriği ile cildi güneşe karşı korumaya yardımcı oluyor.
  • Tüm cilt tipleri için uygun.


*Tüketici Testi, 131 kişi

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondötenin Renkleri


Lancome Teint Idole Ultra Wear fondötenin kusursuz ve konforlu bitişinin yanında en iyi bir diğer özelliği ise 25 renk seçeneğine sahip olması. Tüm bu fondöten renkleri sıcak, soğuk ve nötr alt tonlara göre değişiklik gösteriyor.

Soğuk alt tonlu fondöten renkleri: 115C, 205C, 210C, 220C, 245C, 315C, 320C, 325C, 425C, 430C, 435C

Sıcak alt tonlu fondöten renkleri: 105W, 125W, 240W, 250W, 335W, 400W, 420W

Nötr alt tonlu fondöten renkleri: 135N, 225N, 235N, 305N, 330N, 345N, 445N


Peki sana uygun Teint Idole fondöten rengini nasıl bulabilirsin? Lancome'a özel Shade Finder cihazı ile saniyeler içerisinde cilt tonunla birebir uyan fondöten tonunu ve cilt alt tonunu öğrenebilirsin. Lancome Shade Finder cihazı yaklaşık 22,500 cilt tonunu ayırt edebiliyor ve kusursuz bir sonuç veriyor. Sonuçta cilt alt tonunu ve cilt tonunu belirleyerek, cildine en uygun olan 3 fondöten rengini sana öneriyor. Yani eğer bugüne kadar cildine birebir uyan fondöten rengini bulamadıysan, bu yöntemi mutlaka denemeni öneririz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler